Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anadolu Avrupa buluşması..

Anadolu mu Avrupamı..

• Anadolu yakası

Kullanılan: 8 40.0%
  • Avrupa yakası

Kullanılan: 3 15.0%
  • 1 Hafta Anadolu, 1 Hafta Avrupa olsun..

Kullanılan: 9 45.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Lejyoner

Administrator
Malumunuz anadolu yakası biraz daha aktif,oylamanıza sunuyoruz..

Buluşmalar nasıl olsun.?

1 Hafta anadolu 1 hafta avrupa olursa daha memnun kalınacağını düşünüyorum bana göre çok güzel fikir bir hafta anadolu bir hafta avrupa aklımdanda geçmekteydi aklımdan geçeni sen yazdın abi. Eminim 1 hafta avrupa 1 hafta anadolu kazanır. :D

bu hassas bir konu şöyle söyliyeyim anadoluya sadece anadolu avrupaya sadece avrupadakiler katılırsa bir anlamı yok bence, her iki tarafada gelen [MENTION=1159]ghostrider[/MENTION] emre ve [MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] gökhan kardeşimden başka kimse yok tamam bir hafta orda bir hafta bu tarafta olsun ama katılım yine eskisi gibi olacaktır bundan eminim

bu hassas bir konu şöyle söyliyeyim anadoluya sadece anadolu avrupaya sadece avrupadakiler katılırsa bir anlamı yok bence, her iki tarafada gelen @ghostrider emre ve @Lejyoner gökhan kardeşimden başka kimse yok tamam bir hafta orda bir hafta bu tarafta olsun ama katılım yine eskisi gibi olacaktır bundan eminim

bence cümleyi yanlış kurmuşsun ali abi avrupadan buraya gelen birtek emre ve gökhan var dicektin sanırım yoksa anadoludan avrupaya herdaim gidilmiştir... zaten bu tartışma scw nin bitmeyen bir sorunu gibi oldu artık aslında sorun avrupadan anadoluya kimsenin gelmemesi yoksa trafik işin başka bir yüzü 15 günde bir dostlarla toplanıp edilecek sohbet içinde biraz trafik çekilir diye düşünüyorum ben :eek:key:

Geri
Üst Alt