Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ana Tribun 117.Blok 6.Sira 1. Koltuk

007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar haftasonuna kadar cok yougun bir programim var. Belki giremem diye siteye yarisa gelecek arkadaslara bilgi vermek istedim..Cumartesi ve pazar pistteyim..ana tribun 117 blok 6. sira 1 koltuk..gelenleri beklerim..sevgiler saygilar

Furkan ben Alp yarış günü ordayız Kaan abim henüz bilet almamış olsak da..haberleşiriz artık pistte geçen seneki gibi.. :)

Furkan ben Alp yarış günü ordayız Kaan abim henüz bilet almamış olsak da..haberleşiriz artık pistte geçen seneki gibi.. :)

Tamam dostum anlastik:) hava soguk olacak kesin saglam giyinin..siralamalarda yagmur beklentisi var..antremanlar zaten yagmurlu..

ya ana tribün hariç nerden alınır silver 1 in üstler gitmiş, alttaki koltukların görüşü kötü mü arkadaşlar, biletixden bişi anlaşılmıyo... ben bi motogp ye gittim silver8 sadece , sizler nerelerdesiniz tavsiye :D

Ben gidemeyeceğim yarışa bir misafirim geliyor o sebepten gidemiyorum ve acayip derecede üzüldüm:(:(:( ama ufacık bir fırsat bulursam kesin geleceğim.Schumi ilk 4 girer bu sefer

xx

ya ana tribün hariç nerden alınır silver 1 in üstler gitmiş, alttaki koltukların görüşü kötü mü arkadaşlar, biletixden bişi anlaşılmıyo... ben bi motogp ye gittim silver8 sadece , sizler nerelerdesiniz tavsiye :D

pistin nerdeyse her yerinden bi çok farklı seriyi izledim şu zamana kadar ve benim için İstanbul Park'ta yarış izlemek için sıralama..

tribün 8 > tribün 7 > tribün 1 ... diye gidiyo velakin şimdi biletix'in sitesine baktım tribün sayısında bi düşüş mü var yahu. ??

pistin nerdeyse her yerinden bi çok farklı seriyi izledim şu zamana kadar ve benim için İstanbul Park'ta yarış izlemek için sıralama..

tribün 8 > tribün 7 > tribün 1 ... diye gidiyo velakin şimdi biletix'in sitesine baktım tribün sayısında bi düşüş mü var yahu. ??

8 sırf viraj ya :D 1 de çıkış ve yığılmalar iyi olur gibi geldi , 7 yok ya

Geri
Üst Alt