Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ana Tribun 117.Blok 6.Sira 1. Koltuk

Konu, 'F1 Dünyası' kısmında 007 tarafından paylaşıldı.

1. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Arkadaslar haftasonuna kadar cok yougun bir programim var. Belki giremem diye siteye yarisa gelecek arkadaslara bilgi vermek istedim..Cumartesi ve pazar pistteyim..ana tribun 117 blok 6. sira 1 koltuk..gelenleri beklerim..sevgiler saygilar

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Furkan ben Alp yarış günü ordayız Kaan abim henüz bilet almamış olsak da..haberleşiriz artık pistte geçen seneki gibi.. :)

3. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Yarış bu pazar mı..?

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    yepp..

5. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Tamam dostum anlastik:) hava soguk olacak kesin saglam giyinin..siralamalarda yagmur beklentisi var..antremanlar zaten yagmurlu..

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Pazar yağmur yağarsa resmen işkence olur yahu.. :(

7. swotr

swotr Misafir

ya ana tribün hariç nerden alınır silver 1 in üstler gitmiş, alttaki koltukların görüşü kötü mü arkadaşlar, biletixden bişi anlaşılmıyo... ben bi motogp ye gittim silver8 sadece , sizler nerelerdesiniz tavsiye :D

8. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Ben gidemeyeceğim yarışa bir misafirim geliyor o sebepten gidemiyorum ve acayip derecede üzüldüm:(:(:( ama ufacık bir fırsat bulursam kesin geleceğim.Schumi ilk 4 girer bu sefer

xx

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    pistin nerdeyse her yerinden bi çok farklı seriyi izledim şu zamana kadar ve benim için İstanbul Park'ta yarış izlemek için sıralama..

tribün 8 > tribün 7 > tribün 1 ... diye gidiyo velakin şimdi biletix'in sitesine baktım tribün sayısında bi düşüş mü var yahu. ??

10. swotr

swotr Misafir

8 sırf viraj ya :D 1 de çıkış ve yığılmalar iyi olur gibi geldi , 7 yok ya

Sayfayı Paylaş