• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ana sayfa reklam altı yeni dizayn :(((

- 48 -

Kayıtlı Üye
Arka plan rengini değiştirdim göz almaz şimdi pek. Şaşıyorum göz alıyor diyenlere, forumdaki konuların arkası beyaz ve en çok oraya baktığımız halde göz almıyor?

Cepten girişteki uzunluğu düzelttim şimdi problem yok, farklı bir hata alırsanız buraya belirtin isterseniz bakarım tekrar.

Ayrıca en çok mesaj yazanları, en güncel konular ile değiştirdim.

serbay göz almasının sebebi yazıların birbirine çok yakın olması geniş sayfada o sıkışıklık yok ..hani karıncalara bakmak gibi birşey..

ondan dolayı..şu anki yazılar sanki birbirine daha yakın gibi geliyor o yüzden ..eskisine ait bir foto var mı koyabilir misin mahsuru yoksa..
kendim için istedim :)

igci_01

Kayıtlı Üye
ya bu zamana kadar en az 2-3 değişiklik gördüm bu forum da hep şikayet edenler olmuştu ama ben hep memnundum hep daha iyi oluyordu ama bu yeni halini ilk gördüğüm anda tek kelime ile benim için olmamış o kadar karışık gözüküyor ki küçük küçük yazılar iç içe girmiş istatistiksel panolar bence hepsinin en üstte bulunması saçma borsacı gibi hissediyorum kendimi sanki hisse senetleri dönüyor ekranda..altta olsa da isteyen baksa yukarıda sadece son yazılan konular olsa da bu karmaşa düzelse olmaz mı?

ofb37

Kayıtlı Üye
bence 10 20 30 vs şeklinde ki son konuları seçebilmemiz güzel.mehmetinde dediği gibi diğerleri aşağıda olabilir bencede.yinede güzel gibi.alışcaz...:)

erim

Kayıtlı Üye
banada karışık geldi direk yeni mesajlara giriyorum zaten :)

Üst Alt