Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ana sayfa minyatür chat

- 48 -

Kayıtlı Üye
bilmiyorum sayfayı ne kadar yorar..ana sayfaya geldiğimizde bir chat penceresi olsa ordan selam versek alsak..bir konu açmayı düşündüğümüzde açmadan önce ordan bu konuyu açalım mı diye sorsak..ve o konuyu açsak yada açmasak..bilmiyorum şu an sesli pardon yazılı düşünüyorum..negatif yanlarını da var bizlerin chat'e yoğunlaşması..diğer ana olayları ve amaçları untması gibi belki başka negatif yanları da vardır..sadece bir öneri..

direkt açılan konular üzerinden konuşulsa daha iyi bence.. :)
çünkü yazılanlar aynı zamanda atıyorum 3 ay sonra başka birinin işine yarar..arşivlenmeyen konuşmalarda böyle bi şans yok tabii..

valla istersek yaparız ama siteyi olumsuz etkileyeceği için yapmadım.

Kısaca bu şuanlık mümkün değil :)

tmm ben zaten konular tartışılsın diye söylememiştim..minyatür tarzda uzun cümlelerin kurulamadığı.gibi ama haklısınız..dalar gideriz içine..

Geri
Üst Alt