Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amy Winehouse vefat etti

Bu başlığın açılması ve arkadaşların verdiği tepkiler... insanın içini acıtan acı bir gülümseme... ALLAHÜTEALA hepimize rahmet eylesin... şehitlere ne mutlu, yüksek mertebelere kavuşurlar İNŞAALLAH... bizim acınacak, üzülecek halimiz var...

Sanatçı olarak görmediğim sesini iyi kullanan biriydi lakin karakteri ve örnek olmayışı benim için gerekli neden.
Allah rahmet eylesin ama Türkiye için gündem olacak bir durum değil heleki an itibariyle millet olarak yaşadıklarımıza bakarsak.

xx

O da Allah'ın bir kulu..günahıyla sevabıyla..ne yaptı ne günah işledi vicdanında ne vardı bunu ne ben bilirim ne de başkası.. içti ya da uyuşturucu kullandı...ne yaptıysa kendine yaptı.. günahını da sevabını da bir tek Allah bilir biz kullara da ölenin ardından Allah rahmet eylesin demek düşer...Hristiyan da muslüman da yahudi de tek yere gidiyor..Allah'ın yanına...

O da Allah'ın bir kulu..günahıyla sevabıyla..ne yaptı ne günah işledi vicdanında ne vardı bunu ne ben bilirim ne de başkası.. içti ya da uyuşturucu kullandı...ne yaptıysa kendine yaptı.. günahını da sevabını da bir tek Allah bilir biz kullara da ölenin ardından Allah rahmet eylesin demek düşer...Hristiyan da muslüman da yahudi de tek yere gidiyor..Allah'ın yanına...
Sehit olanada gunahkarada kafirede olurse allah rahmet eylesin denir kuranda incilde tevratta ne yaziyir okuyun bence... Kaan ab iyi dedin..

• Beğen
Reaksiyonlar: 007
Geri
Üst Alt