Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ampülü Değiştireceğim

Konu, 'Teknik Destek' kısmında ULU tarafından paylaşıldı.

1. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    Arkadaşlar selamlar;

2013 ıbizamın ampulleri philips photon 5000k ile değiştireceğim, herhangi bir arıza ışığı yakar mı acaba? serviste sormuştum anlamsız bir ücret talep etmişlerdi.

2. focus

focus SCW Üyesi

327
    190
    43
    Arıza ışığı yakmaz. Xenon yada led degıl çünkü. Ancak beyaz ışık alırsın fakat aydınlatma verimi normal ampulden daha kötü olacaktır özellikle yağışlı havalarda.

3. ULU

2.525
    2.655
    113
    üstündeki orjinal ampülleri ararım mı diyorsun :) xenonda istemiyorum ama, tavsiye edecegin ampul varmı xenon gibi görünecek?

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    osram night breaker unlimited yada bosch plus 90 tavsiye ederim zenon gibi değil ama çok kuvvetli performans ampul modelleridir..

Bunu beğendi. ULU bunu beğendi.
  5. ULU

2.525
    2.655
    113
    orjinal ampüllerinde çok aydınlattığını söyleyemeyeceğim maalsef, bu ikisinide göz atayım hemen, istiyorum ki hem xenon efekti olsun ve iyi aydınlatma sağlasın.

Bunu beğendi. altıpatlar bunu beğendi.
  6. ULU

2.525
    2.655
    113
    çokmu şey istiyorum acaba :D:D

7. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    başkanım xenon efekti diye aydınlık olan ampuller hep sorunlu ışık vermiyor ve yağmurlu havalarda hiç görünmüyor,
    xenon için en mantıklısı mercek olacak,

ben night breaker unlimited sislerimde kullanıyorum kısa uzunlarda bosch 90 plus kullanıyorum çok memnunum ama kalite ve üretim yeri olarak en güzeli night breaker ama unlimited son çıkanı dikkat etmeni tavsiye ederim birde osramampulsatış sitesinden fikir alabilirsiniz...

8. ULU

2.525
    2.655
    113
    Osram için ömrü kısa yazmışlar üstad, 5 ay kullanabilmişler vs :)

9. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    evet doğru ama osramın ilk çıkan night breaker modeli için, sonrasında plus ve daha sonra yeni çıkan unlimited modeli hem uzun kullanım ömrü hem de daha fazla aydınlık vaadediyor... piyasanın en iyisi.. hatta son çıkanı bosch plus 90 dan daha iyi ve ömürlü diye duymuştum...

10. ULU

2.525
    2.655
    113
    O zaman alip denemekte fayda var :) kullananlar memnun, sislerde kullanılabilir mi acaba?

Sayfayı Paylaş