Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ampul patladı farın içine kırıkları saçıldı :(

argent

Kayıtlı Üye
Dün akşam sol far içinde cam kırıkları farkettim ampul patlamış bütün kırıklar içine dağılmış nasıl halledicem bu işi yardım lütfen...

ampulun takılp cıkarıldıgı sokete guclu bı elektrık supurgesını daya acıklıkları kapat ısını gorur :eek:key: yıkamacılarda var

eywalah saolun gidip bir yıkamacıda denemek lazım inş. olur farı falan sökmek zorunda kalmasam bari

kardes bı dene hava tut makıneyle cek cıkar ama cıkmıcak bı sey degıl hafıf kucuk parcalar netıcede :eek:key: kolay gelsın

Far içinde hava sirkülasyonu olmadan nasıl çekecek, düşünemedim hiç:confused:

yıkamacıda süpürgeyle çekmeyi deneyicem birazdan işten çıkıp sonucu söylerim :)

fıkrı ben attım ortaya sonucu merakla beklıyorum :D ceker ama muhakkak sırkulasyon olacaktır ıcerde surkulasyon ne kadar kuculurse emme gucu o kadar fazla olur makınanın ne dıyelım rastgele :)
beklıyoruz :eek:key:

bendede aynı sıkıntı oldu ama daha uğraşamadım :) elektrik süpürgesinin ucuna hortum takıp ampülün takıldığı yerden sokacam içeriye :)

Geri
Üst Alt