Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ampul patladı farın içine kırıkları saçıldı :(

farı sokmeden tam anlamıyla cıkmayacaktır genede deneyin ama farı sokup öle temızlemenız gerekmedır sızın kendınızın yapa bilecegınız bir işlem ama bilginiz olsun kolay gelsın

yıkamacıda sadece süpürge ile denedim ama olmadı ampul takılan yerle kırıkların arasından mesafe var süpürge çekmedi gerçi fazlada uğraşamadım ucuna hortum takıp yapmak mantıklı olabilir yarın onuda denemek lazım

bence git bi far tamiri yapan bi firmaya dükkana tamirciye işte v.s benzincide falan filan yakıcagın mazot parasıyla orda işini hallettir.

aynen bugün gittim bostancıda far tamiri yapan yere gittm hallettim far işini süpürgeyle falan olmadı zaten söküp temzilettim ampulleride değiştirdim

Daha öncede dediğim gibi hava sirkülasyonu gerkli ;)
NEYSE sonuçta olmuş geçmiş olsun:eek:key:

Geri
Üst Alt