Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ampul Ariza Isigi

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
toledo devam mi hala masallah :rolleyes:

aynen öyle hatta dün egzoz emisyon muayenesine götürdüm geçmedi haftaya onla uğraşacam.

geçmeme sebebide bomba. c02 emisyon değeri fazla düşükmüş :D havayı az kirletiyorsn biraz daha kirletmeye başla öyle gel dediler :D

aynen öyle hatta dün egzoz emisyon muayenesine götürdüm geçmedi haftaya onla uğraşacam.

geçmeme sebebide bomba. c02 emisyon değeri fazla düşükmüş :D havayı az kirletiyorsn biraz daha kirletmeye başla öyle gel dediler :D

hadi ya :D oyle gerekce mi olur ya, az benzin yakiyon devlete zarar der gibi :D

şaka gibi ya aynen öyle oldu hafta içi benzinde sokucam bu sefer geçer kanısındayım. lpg de girmişti muayeneye

geçmiş olsun bir sigorta değişimi için araç 2 gün kalması biraz tuhaf bence:rolleyes:

arkadaslar bugun araci aldim sigorta kutusu degisti, panjur da tamam.. bu hafta 3 aracin sigorta kutusu degismis .. su an hersey gayet iyi.. buradan sicak ilgilerinden dolayi Dogus Maslak'tan Serkan bey, Salih bey ve Erdal bey'e tesekkur ederim :)

Geri
Üst Alt