Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ampul Ariza Isigi

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
Arkadaslar Dogus'tan geldim simdi.. Su siralar ampul ariza isigi yaniyor demistim arada bir .. Stop, farlarda, arac isi disi isiklarda hic bir sorun yoktu.. Baktilar serviste sigorta yanmis.. Garantiden degistirilecek 2 gun serviste arac.. Bu sekilde kullanmak yangin dahi cikarabilir dendi biraktim.. Bazi leon serilerinde olabiliyormus bu .. Bende ampullerde sorun yok diye onemsememistim sizlerinde bilgisi olsun diye paylasayim dedim.

geçmiş olsn abicim aynı problem benim aracımdada oldu. sigortanın yanma sebebi sigorta kutusunun hatalı üretimi ve sigortanın ark yapması. benim gözümün önünde bildiğin eritti sigorta kutusunu çatır çatır yangın çıkabilirdi müdahale etmese idik :) bende sigorta kutusu artı konfor modülü beyni değişti. senin ki gene erken teşhis gibi bir şey olmş. ancak sigortlarını sık sık kontrol etmeni öneririm tekrar yapabilir.

cok sagol yunus.. benim gordugum kadariyla kucuk bi bolumde erimis sigortalardan bi kaci.. yanik kokusuda vardi.. kutuyu degistireceklerdi, dedigin modulu degistirdiler mi bilmiyorum, yarin alacam .. dedigin gibi hatali uretim sanirim, servisteki gorevlide bazi leon serilerinde olabiliyor dedi, degistirince tekrarlamiyor dedi.. tesekkur ederim uyarin icin

rica ederim abi leon saolsn baya bişi yaşattı öğretti bize :D

napim toledoya alışmışz anahtar vurmadan 300 bin km binmeye adama zor gelio sonra :D

Benzer bir olayı dün gördüm... Arkadaşın dükkanına bi passat getirmişler içi sanki denize girip çıkmış gibiydi ne olmuş buna dedim yanmış dedi... Far açma anahtarından duman çıkmaya başlamış birden sonra alevlenmiş hızlı bi şekilde... Xenonlarla bağlantılı demiş elektrikçi... Bilginiz olsun aman dikkat...

Sıgortayı attıramadıgı ıcın sıstem dogal olarak akımın arttıgı yerı yakıyor tehlıkelı b durum,gemıs olsun

bende sigorta kutusunun icinde cok kucuk bi alanda vardi.. tabi buyurse passatin durumuna dusulebilir myidi bilmiyorum.. ampul ariza isigi yaniyor dedigimde de ilk sorduklari xenon var mi oldu.. dedigin gibi; burada ampul ariza isigi vs diye onemsememezlik yapmamak gerekiyor, ya da ampuller yaniyor hepsi deyip hata kodunu sildirmemek .. en ufak bir ariza ciddi seylere gebe olabilir ihmal etmemek lazim, o yuzden actim konuyu

Geri
Üst Alt