Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ampülü Değiştireceğim

ULU

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar;

2013 ıbizamın ampulleri philips photon 5000k ile değiştireceğim, herhangi bir arıza ışığı yakar mı acaba? serviste sormuştum anlamsız bir ücret talep etmişlerdi.

pr_02_6926_min.jpg

Arıza ışığı yakmaz. Xenon yada led degıl çünkü. Ancak beyaz ışık alırsın fakat aydınlatma verimi normal ampulden daha kötü olacaktır özellikle yağışlı havalarda.

Arıza ışığı yakmaz. Xenon yada led degıl çünkü. Ancak beyaz ışık alırsın fakat aydınlatma verimi normal ampulden daha kötü olacaktır özellikle yağışlı havalarda.

üstündeki orjinal ampülleri ararım mı diyorsun :) xenonda istemiyorum ama, tavsiye edecegin ampul varmı xenon gibi görünecek?

osram night breaker unlimited yada bosch plus 90 tavsiye ederim zenon gibi değil ama çok kuvvetli performans ampul modelleridir..

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
osram night breaker unlimited yada bosch plus 90 tavsiye ederim zenon gibi değil ama çok kuvvetli performans ampul modelleridir..

orjinal ampüllerinde çok aydınlattığını söyleyemeyeceğim maalsef, bu ikisinide göz atayım hemen, istiyorum ki hem xenon efekti olsun ve iyi aydınlatma sağlasın.

başkanım xenon efekti diye aydınlık olan ampuller hep sorunlu ışık vermiyor ve yağmurlu havalarda hiç görünmüyor,
xenon için en mantıklısı mercek olacak,

ben night breaker unlimited sislerimde kullanıyorum kısa uzunlarda bosch 90 plus kullanıyorum çok memnunum ama kalite ve üretim yeri olarak en güzeli night breaker ama unlimited son çıkanı dikkat etmeni tavsiye ederim birde osramampulsatış sitesinden fikir alabilirsiniz...

Osram için ömrü kısa yazmışlar üstad, 5 ay kullanabilmişler vs :)
evet doğru ama osramın ilk çıkan night breaker modeli için, sonrasında plus ve daha sonra yeni çıkan unlimited modeli hem uzun kullanım ömrü hem de daha fazla aydınlık vaadediyor... piyasanın en iyisi.. hatta son çıkanı bosch plus 90 dan daha iyi ve ömürlü diye duymuştum...

O zaman alip denemekte fayda var :) kullananlar memnun, sislerde kullanılabilir mi acaba?

Geri
Üst Alt