Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amortisör

sorularımıza cevap bekleniyor:)))
bilstein gazlı amortisore gececeksiniz..ben kullanıyorum...ön takımı komple yenileyin 5000 km bir rot balansa ön düzene girdiniz mi tamamdır..ne takarsan tak sertlikten kastımız ses yalıtımı motor yalıtımı olmayısı..yol sesini içeri verdiği için her tumsek ve cukurda canlar gidiyor :) kendı kullandıgım cordobayı birgün buluşmalarda denk gelirsek test sürüşü yapabilirsiniz.. masrafsız arac yoktur..az masraf :) 3000 lira harcadım ben tşkler

bilstein gazlı amortisore gececeksiniz..ben kullanıyorum...ön takımı komple yenileyin 5000 km bir rot balansa ön düzene girdiniz mi tamamdır..ne takarsan tak sertlikten kastımız ses yalıtımı motor yalıtımı olmayısı..yol sesini içeri verdiği için her tumsek ve cukurda canlar gidiyor :) kendı kullandıgım cordobayı birgün buluşmalarda denk gelirsek test sürüşü yapabilirsiniz.. masrafsız arac yoktur..az masraf :) 3000 lira harcadım ben tşkler
valla dediğiniz gibi yapabilsem bir masraf edebilsem çok sevineceğim:)) ayrıca, aracınızın bundan sonraki sahibi eminim çok şanslı olacak.

keyifli sürüşler

Geri
Üst Alt