Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amortisör

2003 cordoba var oda çok sert ama virajda taş gibi yol tutuyor bizzat seviyorum yazın cam açıkken o tist tist yaylanma sesini duyunca cok güzel oluyor. Hiç değiştiren duymadım.

Seat Cordoba Signo 1.4 Otm.

konularımda var...gazlı bilstein ya da monroe gececeksiniz...alt takımları komple yenıledınız mı tamamdır :)
[doublepost=1492444665,1492444329][/doublepost]
2003 cordoba var oda çok sert ama virajda taş gibi yol tutuyor bizzat seviyorum yazın cam açıkken o tist tist yaylanma sesini duyunca cok güzel oluyor. Hiç değiştiren duymadım.

Seat Cordoba Signo 1.4 Otm.
ben değiştirdim yoksa takırtı tukurdudan kurtulamazsınız...ses yalıtımı olmadığından oluyor butun bunlar

benim araba yapısında anlayamadığım şu; tamam süspansiyon sert olunca konfor düşüyor fakat yol tutuşu iyi oluyor ama önceki aracım E60 kasa bmw de hem konfor üst düzeydi hem de yol tutuşu çok iyiydi.bu nasıl oluyor?

benim araba yapısında anlayamadığım şu; tamam süspansiyon sert olunca konfor düşüyor fakat yol tutuşu iyi oluyor ama önceki aracım E60 kasa bmw de hem konfor üst düzeydi hem de yol tutuşu çok iyiydi.bu nasıl oluyor?
adı üstünde bmw :)
[doublepost=1492510552,1492510455][/doublepost]Orjinal yaylarda araba bukadar sertken yay ile aracı düsüren nasıl dayanıyor merak ediyorum götüntü cok hos oldugu kesin

Bende 1 senedir leon biniyorum ilk aldıgımda Bende benim aracta problem vAr diye düşündüm cıkma orjinal yay bile aldim taktım sonuc ayni cok sert seat
Son çare arabayı değiştirmek:)) keyifli sürüşler
[doublepost=1492540137,1492540087][/doublepost]
Cevaplarınız için teşekkür ederim.VW. tamirci arkadaşım var geçen hafta baskı balata bitiyordu onu götürdüm degistirdi bugün yani na bi ugrayayim dedim sagolsun baktı amasorler sert dedi bi ara sokelim içlerini bakalım dedi.şimdilik beklemeye aldık bir çözüm olursa yazarım simdiden sağolun.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Teşekkür ederiz şimdiden. Kazasız belasız sürüşler

Geri
Üst Alt