Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amortisör !..

MEHMET TOLEDO

Kayıtlı Üye
2003 model aracimin 4 amortisörü patlak değiştireyim dedim.ustam saxs veya boge marka takalim dedi.konya ve ankara parçacilari araştirdim saxs yok ve bogede ön takimlar yok.monreo yu ustam sert kalir aracinda olmaz diyor başka hangi marka taktirmaliyim.daha önce yaptiran arkadaşlar varsa yardimci olursa sevinirim..

Teşekkür ederim yardimci oldunuz için herkezden allah razi olsun.

Monroe amortisörde sorun yaşamazsın merak etme kardeşim... tak paşa paşa bin...

konu başlığı varken yeni bir tane açmayayım dedim.öncelikle herkese selamlar.2000 model toledomun amortisörleri patlak enazından ben öyle düşünüyorum.konfor namına hiçbirşey kalmadı çok fazla sallanıyor en küçük bir çukurdan geçsem tak tuk :) sesler geliyor.çukurdan geçtikten sonra bir süre arabanın yol tutuşu değişiyor yolda geziyormuş gibi geliyor bana.sanayiye gittim durumu anlattım ustaya patlak dedi yan sanayi yada orjinal takarız dedi 800 tl gibi bir fiyat verdi.orjinal mi taktırayım yoksa yan sanayimi yoksa başka bir markamı bulayım nedersiniz? fiyatı sizce nasıl 800 tl normal mi? birde yaklaşık bir aydır belki daha uzun süredir bu şekilde biniyorum arabaya netür sıkıntılar çıkarır yada çıkarmıştır bu problem.şimdiden teşekkürler herkese....

Patlak amortisör le konfordan ödün vermiş olasınız. Yol tutuşu için risk büyük, bozuk zeMinde tehlikeli olur, fiyat olarak orjinal parça için normal dır.
Hayat Seat'le başlar TDI'la devam eder.

konu başlığı varken yeni bir tane açmayayım dedim.öncelikle herkese selamlar.2000 model toledomun amortisörleri patlak enazından ben öyle düşünüyorum.konfor namına hiçbirşey kalmadı çok fazla sallanıyor en küçük bir çukurdan geçsem tak tuk :) sesler geliyor.çukurdan geçtikten sonra bir süre arabanın yol tutuşu değişiyor yolda geziyormuş gibi geliyor bana.sanayiye gittim durumu anlattım ustaya patlak dedi yan sanayi yada orjinal takarız dedi 800 tl gibi bir fiyat verdi.orjinal mi taktırayım yoksa yan sanayimi yoksa başka bir markamı bulayım nedersiniz? fiyatı sizce nasıl 800 tl normal mi? birde yaklaşık bir aydır belki daha uzun süredir bu şekilde biniyorum arabaya netür sıkıntılar çıkarır yada çıkarmıştır bu problem.şimdiden teşekkürler herkese....

Hocam ben değiştirdim sadece önleri yaptırdım. monreo marka taktırdım. zaten türkiye genelinde araştırdım boge marka ( orjınali) yok.
Monreo da idare eder ve güzel.komple işcilik rot balans dahil. 350 tl yi buldu bana . arabadan keyif alırsın değiştirince. Fazla geciktirme ve fazlada sanayide ustalara gezdirme herkez farklı şeyler söylıyor. senin fiyat aldın amortisörler orjınal ( BOGE ) marka ise o fiyat iyidir..

orjinal tercih edilirse daha iyi olur ama yan sanayi amortisör 2sağ2sol tercih edecekseniz 800 tutmaz. Max. 400 lira masrafınız olur.
Dün SCW'nin organizasyon dönerken benimde aracın egzosun son susturucusundaki son boru düşmüş :) Bende aksaraydan parçasını ucuza bulabilirsem egzos alıcam dede toledoya

Geri
Üst Alt