Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amortisör sorunu yardım..

araca ilk sahibi yay taktırmış olabilirmi?

aracın ılk sahıbı taktırmamıs bıseyler orjınal halı ama kaldırıp bakıcaz artık..

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

serviste ne diyolar bu duruma sertlik değil de sesler konusunda. ??
spor paket alıp içerde konfor beklemiyosunuzdur umarım..

servıse goturmedık once bı sorayım fıkır alıyım dedım zaten konfor beklemıoruz tabıkı spor arac kullandık daha oncede ama bu farklı bıraz bukadarını beklemıorduk dıyelım.

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

spor pakette h&r marka yaylar var dıye bılıorum 3.5 cmlık orjınalınde .. amortısorler aynı dıye bılıyorum .. yay markası ıle oynanabılır ama degısıklık olcagını sanmam orjınal helezonları satın alıp takabılır anca oda aracın goruntusunu bozucaktır

bunu bılmıyordum degıstırsekde yayları pek bı degısıklık olmaz dedıgın gıbı. ıs amortısorde bakcaz artık:D

eğer orjinali muratcanın dediği gibi ise normal civic yayları takılabilir bence.
ben sadece yay farklı ise amortisörlerde bir fark olacağını sanmıyorum.

aracın ılk sahıbı taktırmamıs bıseyler orjınal halı ama kaldırıp bakıcaz artık..

---------- Post added at 20:13 ---------- Previous post was at 20:11 ----------

servıse goturmedık once bı sorayım fıkır alıyım dedım zaten konfor beklemıoruz tabıkı spor arac kullandık daha oncede ama bu farklı bıraz bukadarını beklemıorduk dıyelım.

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

bunu bılmıyordum degıstırsekde yayları pek bı degısıklık olmaz dedıgın gıbı. ıs amortısorde bakcaz artık:D

honda mutluhana bı sor onlar yapıyorlar bu ıslerı genelde ... hatta tamamı bıle denebılır fabrıkadan onlara onlarda spor paketı gıydırıyor araca... en ıyı bılgıyı onlardan alırsın

bı servıse soralım bakalım onlar ne dıcekler araba bende olsa sorun degılde kuzenım bıraz spor arabaya alıskın degıl:D mırın kırın edıo bende olsa sorun olmaz bınerım valla :D

Geri
Üst Alt