Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amortisör sorunu yardım..

4rd4

Kayıtlı Üye
arkadaslar kuzenımde spor paket honda cıvıc var en yenı kasalardan aracın orjınal jantları zaten 17" fakat araca bındım ınanılmaz sert bır amortisoru var butun yoldakı cukurları hıssettık ustelık tak tuk seslerde gelıor bazen. kendısı bu yuzden satmak bıle ıstıyor aracı. dıyorum acaba normal cıvıc amortısoru taksak fark olurmu? yada ne gıbı bı cozum getırebılırız sızce? yorumlarını almak ısterım tşk sımdıden herkese..

normal cıvıc amortisör tabiki farkeder.çünkü spor amortisörler sertdir,normaller daha yumuşak.

spor pakette takılan amortisörü bence değştirmeyin aracın yol tutuşu ile oynamış olursunuz

orası oyle tabıkı ama bınılcek gıbı degıl satıcaz yoksa arabayı daha yenı alındı ztn.

alırken sizi uyarmadılarmı yada deneme sürüşü yapmadınızmı yazık edeceksiniz

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

yada yaylarını değiştirmeyi düşünün daha yumuşak olanı ile

arda bendeki leon da sport up tı biliyorsun normal leona binince araba mercedes gibi gelmişti yayları değiştirin birde ince yanak lastik faktörü var biliyorsun onun için yay ve jant lastik değişimi gerçekleşirse sonuç alırsınız..

abı jantlar suan 17 ınce yanak malum yay taksak arac ztn yere yakın o sorun olur

---------- Post added at 18:18 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

alırken sizi uyarmadılarmı yada deneme sürüşü yapmadınızmı yazık edeceksiniz

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:40 ----------

yada yaylarını değiştirmeyi düşünün daha yumuşak olanı ile

arac 2. el alındı pek de dıkkat edılmemıs sanırım alınırken.

spor pakette h&r marka yaylar var dıye bılıorum 3.5 cmlık orjınalınde .. amortısorler aynı dıye bılıyorum .. yay markası ıle oynanabılır ama degısıklık olcagını sanmam orjınal helezonları satın alıp takabılır anca oda aracın goruntusunu bozucaktır

serviste ne diyolar bu duruma sertlik değil de sesler konusunda. ??
spor paket alıp içerde konfor beklemiyosunuzdur umarım..

Geri
Üst Alt