Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amortisör seviyeleri eşitsiz

ceycey11

Kayıtlı Üye
önceden varmıydı bilmiyorum ama bugün farkettim arkadan bakıldığında arka tekerlerin amortisörlerini tutan metal parçalardan sağ tarafta olan daha aşağıda gibi hatta sanki 1 cm kadar aşağıda zemin eşit yamukluk vs yok. arabada amortisörlerden ses falanda yok ama yükte sorun çıkarmı acaba. garip bir durum baktım neden kaynaklı olduğunu da anlayamadım. resim aşağıdaki linkte

http://c1110.hizliresim.com/11/10/5/6621.jpg

banada eşitmiş gibi geldi... acaba egzoz susturucusundan dolayı sağ taraf daha düşükmüş gibi görünüyor olabilirmi... neticede yayların bir kısmını kamufle ediyor...

paintte bır çızgı çektim sizin dediğiniz gibi eşit geldi bu sefer banadfa

evet arkadaşlar galiba sizler haklısınız bu yollar beni paranoyak yaptı durduk yere arkadan gördüm bana sanki sağ atta gibi geldi ancak sanırım eşitler. hepinize teşekkür ederim. bir doktora gitmem lazım

evet arkadaşlar galiba sizler haklısınız bu yollar beni paranoyak yaptı durduk yere arkadan gördüm bana sanki sağ atta gibi geldi ancak sanırım eşitler. hepinize teşekkür ederim. bir doktora gitmem lazım

göz yanılması abi bu... herkeste olağan bişey... sorun yok :)

birde yayın spiral kısmı yanıltmıştır seni farklı olsa sanırım çekme yapar

Malesef seatlar Türkiyenin harika yollarına göre değiller malesef :(

Geri
Üst Alt