Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amortisör için yardım

babay22

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın tekrardan rahatsız ediyorum sizi . aracımın amorisörlerini değiştirmek istiyorum. yumuşak amortisör istiyorum.içeri fazla ses almasını istemiyorum.bununla birlikte yayları da değştirmem gerekir mi? şimdiki amortisörler küt diye vuruyor. ne önerirsiniz ve serviste takılanlar nasıl ?

amortisörlerinde patlak falan yok dimi öyle küt diye vurmazçünki

Valla tam emin değilim.Geçen hafta salıncak burçlarını, rot başını,fren balata ve disklerini değiştirdim bakımla birlikte ama umduğum randımanı alamadım.böyle çukurlara girdiğimde torpido yerinden fırlayacak gibi oluyor.bozuk yollarda her yer zangırdıyor :(

sen kontrol ettir patlaksa küt küt vurur ama değilsede yumuşak olanı var değiştirirsin servise sor bir

patlak olsa da olmasa da değiştireceğim.çünkü keyif vermiyor.servis bulunduğum şehirde olmadığı için gösteremiyorum.bu sebeple de marka ve bilgi edineyim dedim

Aslında buralarda olsanızda bir kontrol edebilsek keşke. Alt tapla travez burçlarıda çabuk bozulur bu kasaların ve 3 kollu yenisini takmak gerekebilir.

bence zaten bi sorun var öyle vurma yapması normal değil..

Gösteriyorum ustalara bişey yok diyorlar.tıkırtı da var vurma da var.kasislerden atlarken de sağ ön taraftan böyle yay esneme sesi geliyor anlamadım gitti valla

Gösteriyorum ustalara bişey yok diyorlar.tıkırtı da var vurma da var.kasislerden atlarken de sağ ön taraftan böyle yay esneme sesi geliyor anlamadım gitti valla

Araba yumuşak ve beşik gibi sallanıyorsa, zaten amortisörler çokdan size elveda demiştir. Bunların yanı sıra yukarda dediğim durumda söz konusu.

Tam tersi çok sert.içim acıyo her seferinde küt diye vuruyor.

Geri
Üst Alt