Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amortisör için yardım

Normalde takozlar ucuz ama montaj ücretiyle beraber biraz fazla tutabilir.
Eczaneden şırınga alıp, takozların içine farklı farklı noktalardan yağ enjekte etmeyi deneyebilirsiniz. Gıcırtı seslerine çoğunlukla çare olur. Ancak sizinkine olur mu bilemem :)

Normalde takozlar ucuz ama montaj ücretiyle beraber biraz fazla tutabilir.
Eczaneden şırınga alıp, takozların içine farklı farklı noktalardan yağ enjekte etmeyi deneyebilirsiniz. Gıcırtı seslerine çoğunlukla çare olur. Ancak sizinkine olur mu bilemem :)

Çok orijinal bir fikir :) denemek lazım

Benim de tak tak seslerinden başım dertte. Bu aralar bi servise baktırmam lazım. Fren yapınca tak tak diye sesler geliyor. Bi de direksiyon dönükken mesela kavşaklarda dönerken yolda çok büyük olmasına gerek yok en ufak bi bozukluk olsa yine aynı fren yapıncaki tak tak sesten geliyor. Sinir oldum. Çok hassas ön düzen maalesef...

Benim de tak tak seslerinden başım dertte. Bu aralar bi servise baktırmam lazım. Fren yapınca tak tak diye sesler geliyor. Bi de direksiyon dönükken mesela kavşaklarda dönerken yolda çok büyük olmasına gerek yok en ufak bi bozukluk olsa yine aynı fren yapıncaki tak tak sesten geliyor. Sinir oldum. Çok hassas ön düzen maalesef...
ön takım berbat yaa . komple değiştirsem bile ses geleceğine inanıyorum artık :D

slm arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum arkadaşımızın şikayeti amörtisörden kesikle degill boşuna servise gösterme sorun lastiklerde lastiklerin ebat ı 55 dimi ince yanak aynı sorunu yaşıyordum. 195 55 15 bende bu lastikler vardı amörtisörleride gösterdim patlak yok dediler tek sorun lastiklerin 55 olması mümkünse lastiklerini 60 yap yumuşak kaliteli bir lastik tak michelin goodyear gibi sorunun ortadan kalktıgını göreceksin.:eek:

slm arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum arkadaşımızın şikayeti amörtisörden kesikle degill boşuna servise gösterme sorun lastiklerde lastiklerin ebat ı 55 dimi ince yanak aynı sorunu yaşıyordum. 195 55 15 bende bu lastikler vardı amörtisörleride gösterdim patlak yok dediler tek sorun lastiklerin 55 olması mümkünse lastiklerini 60 yap yumuşak kaliteli bir lastik tak michelin goodyear gibi sorunun ortadan kalktıgını göreceksin.:eek:

hoşgeldiniz..hepimiz seninle tanışmak isteriz üyeler bölümüne gidip..kendinizi tanıtma mesajı yazar mısınız..orda sizi bekliyoruz..

vallaahi ben bütün lasitkleri denedim abi aracıma 195/65/15 , 195/60/15 ikisinide kullandım 55olanıda zaten arabayı aldığımda vardı her hangi bi fark göremedim fazla hatta 65 sürtüyodu arka tekerler onları çıkarttım 3 gün içinde 60 taktım ama malesef halen aynı süspansiyon sert sert sert çarte yok :):):) sıkma canını :D:D:D:eek::eek::eek:

Geri
Üst Alt