Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amortisör ün garantiden değişimi

156sm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mrb. 2012 leon fr aracımı sağ arka taraftan düşük hızda taşlı tırtıklı yolda lıkırtı şikayetiyle van sardur otomotive gittim .bir kaç deneme ve test sürüşünden sonra en son amortisörden gelebileceğini düşünerek amortisörlerin yerini değiştirdiler ses sol taraftan gelmeye başladı. amortisörde yağ kaçağı olmadıgını ama sesin oradan geldiğini değişmesi gerektiğini söylediler . garantiden onay bekleyip haber vereceklerini söylediler .3 gün sonra amortisörün garantiye girmediğini kullanıcı hatasından kaynaklandıgını telefonla bildirdiler amortisörde % 10 işçilikte %20 indirimle 500-600 tl arası fiyat çıkarttılar .(genel olarak servisten memnunum )

amortisör garantiye girer mi? ne yapmam gerekir.
bu fiyata koni amaortisör almak daha mantıklı değil mi. en uygun nereden alabilirim .arkaya aldığımda önlere de almam gerekir mi. şimdiden tşk.

Arkadaşlar mrb. 2012 leon fr aracımı sağ arka taraftan düşük hızda taşlı tırtıklı yolda lıkırtı şikayetiyle van sardur otomotive gittim .bir kaç deneme ve test sürüşünden sonra en son amortisörden gelebileceğini düşünerek amortisörlerin yerini değiştirdiler ses sol taraftan gelmeye başladı. amortisörde yağ kaçağı olmadıgını ama sesin oradan geldiğini değişmesi gerektiğini söylediler . garantiden onay bekleyip haber vereceklerini söylediler .3 gün sonra amortisörün garantiye girmediğini kullanıcı hatasından kaynaklandıgını telefonla bildirdiler amortisörde % 10 işçilikte %20 indirimle 500-600 tl arası fiyat çıkarttılar .(genel olarak servisten memnunum )

bu fiyata koni amaortisör almak daha mantıklı değil mi. en uygun nereden alabilirim .arkaya aldığımda önlere de almam gerekir mi. şimdiden tşk.
banada bugün aynısını salıncak burçları için yaptılar ama % 70 parça indirimi yaptılar.. size indirim az yapmışlar gibi geldi. 600 tl çok bence

serhat bey kardeşim kendinizi üyelerimiz kısmında tanıtırmısınız..Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Ayrıca leon amortisörüne bişey olmaz eğer yaylarını presletmediysen,yok ben aracımı kullanırken kibrit kusunun üzerinden bile geçmem diyorsan aracının amortisörünü garantiden mutlaka değiştirmek zorundalar.srv müdürü ile konuşun değişimin yapılacağı konusundada ısrarcı olun

amortisör fiyatları benim bildiğim zaten o fiyat aralığında bende sormustum bir ara 550 tl demişlerdi.indirim vs hiçbişi yok

Bir daha sormalarını isteyin, daimi müşteri olduğunuzu, tatsızlık çıkmasını istemediğinizi, direkt Seat.Es'e mail atabileceğinizi söyleyin. "Beni servisten soğutmayın" deyin, herhangi basit bir işlem (4 buji değişimi) yaptırır, arayan müşteri hizmetleri danışmanına sizin için 0 puan verebileceğiniz söyleyin. Çirkefleşmek istemiyorum deyin çok iyi anlarlar :)

bugün servise gittim doguş'un garantiden değişime onay vermediği kagıdı aldım. kullanıcı hatası yazmışlar. doğuşu aradım kullanıcı hatasından onay vermemişsiniz siz nereden biliyorsunuz ben nasıl kullanıyorum dedim. araştırıp döneceklerini söylediler. sonuç çıkmazsa önce ispanya ya yazacam sonra tüketici mahkemesi. cevaplarınız için tşk.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt