Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amfi tavsiye edermisiniz....

dartswat

Kayıtlı Üye
26042010489.jpg merhaba bir konuda size danışmak istedim bu fotoda gördüğünüz benim arabam baslardan memnunum fakat ortada görünen dls amfiden memnun değilim ortada görünen dls amfi sadece üstündeki dls siyah bas ı besliyor ve dijital amfi. Normalde dls bası başka amfide daha güzel ses alıyorum bu basa hangi amfiyi önerirsiniz ....???

Ekli dosyalar

• 26042010489.jpg
    26042010489.jpg
    90.6 KB · Görüntüleme: 68
Kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız öncelikle..

tanıttım ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tşk...

jbl 1201,1 kicker zx1000,1 Macustic mx 1000 de olabilir kardesim fiyat aralıgın ne kadar vaya 4 kanal 5 kanal bi anfimi düsünüyosun

o 3 bassı tek amfiylemi besliceksiniz. onların güçleri eşit deil sanırım. Bence hepsini aynı markaya çevirseniz ve buna uygun amfi arasanız daha uygun olur. Aksi takdirde ya bi markaya voltaj yüksek gelicek zarar vericeksiniz yada diğer markaya güç yetmicek tam besleyemiceksiniz. Birde bu bassları kaç ohm da besliyorsunuz ki ?

o 3 bassı tek amfiylemi besliceksiniz. onların güçleri eşit deil sanırım. Bence hepsini aynı markaya çevirseniz ve buna uygun amfi arasanız daha uygun olur. Aksi takdirde ya bi markaya voltaj yüksek gelicek zarar vericeksiniz yada diğer markaya güç yetmicek tam besleyemiceksiniz. Birde bu bassları kaç ohm da besliyorsunuz ki ?

aynen katılıyorum..bırıncısı dırenc aralıklarında verdıklerı rms ler ıkıncısı hz degerlerı esıt olan baslar yanı aynı ıkı adet bas kullanırsanız cok daha etkılı olacaktır..onerı olarak audio system sıddetle tvsıye ederım dls ıkı tane 38 lık basın tabırı caızse cıgerını sokebılır...ebat olarakta kucuktur ama ıslevı buyuktur...:)

3ünü birden besleyen amfi varmı bu arada dls 38lik phonocarlar 30 ??
helix mono amfi önerdiler sizce nasıl almalımıyım

şu anda zaten arabada çakmak yanmıyor fakat dediğim gibi dlsden tat alamıyorum....

Geri
Üst Alt