amerikan sinyal | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

amerikan sinyal

Konu, 'Arıyorum' kısmında douu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. douu

douu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar sinyalleri parka sabitlemek için gereken çift duy ampül ve duyları falan artık her ne oluyosa elimde var fakat sinyal bölmemiz cok ufak oldugu için sabit yanan sinyal bir süre sonra pleksi malzemeyi eritir diye takmak istemiyorum.. bazı arkadaşlarımız park ampüllerinin yerine turuncu ampüller kullanıyorlar ve güzel bir görüntü cıkıyor ortaya.. ben bu ampüllerden nerden bulabilirim ? bulurum diyen varsa tam turuncu olarak 6-7 çift alırım

2. aybarsdnr

aybarsdnr
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    48
    elektrikçilerin hepsinde vardır

3. emrah.style

emrah.style
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    parkları değiştircem bende sarı yada turuncu hangi renk tam oalrak bilmiyorum ama bikaç araçta gördüm gayet güzeldi

4. PATRON

PATRON
    ADMİNİSTRATOR

Beğenileri:
    2.582
    Ödül Puanları:
    113
    turuncu muhteşem ötesi duruyor...

5. ERK_RS

ERK_RS
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    48
    dogukan nasil yani; simdi parklari sinyallere baglatsak pleksi malzeme erir mi?? :rolleyes:
    bende senin bahsettigin sekilde parklarda turuncu ampul var ama memnun degilim.. sinyalleri yaptirmak lazim.

6. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    bende sinyalleri baglıcam yanları ve ön ledli stopları parklara ama iki duyy almalısın dedi arkadaş alıp gidecem yarın da şimdi senin dedign gibi sinyal ampülleri eritirse stobu bi anlamı kalmaz onadamı ampül almak gerek

7. freesezar

freesezar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    83
    turuncu parklardan heryerde 1,5 2 tl arası bulabilirsin fakat bende kullanıyorum biraz kırmızımsı yanıyo sarısını bulamadım sinyalleri yap bnece

8. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    43
    ben parklarda turuncu kullanıyorum özellikle xenon eşliğinde çok güzel görüntüsü var ama dounun dediğin ön sinyali sabitlemek aynı zamanda sinyal verildiğindede çalışması leonlarda bu işlem kolay gibi geliyor ama hala yapamadım erzurumda onu yapacak usta yok malesef kendi çabamla zor bela kapı altına led döşedim sinyal işinide bu hafta sonu halletmeye çalışıcam inş.

9. kral_mzk

kral_mzk
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    Turuncu olmali kesinlikle.

10. douu

douu
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Normal sinyal ampulünün çift duy olanı var bende ama sinyal bölmesi cok küçük oldugundan sürekli yanacak ampul o kısmı eritebilir..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş