• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

amerikan sinyal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

douu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sinyalleri parka sabitlemek için gereken çift duy ampül ve duyları falan artık her ne oluyosa elimde var fakat sinyal bölmemiz cok ufak oldugu için sabit yanan sinyal bir süre sonra pleksi malzemeyi eritir diye takmak istemiyorum.. bazı arkadaşlarımız park ampüllerinin yerine turuncu ampüller kullanıyorlar ve güzel bir görüntü cıkıyor ortaya.. ben bu ampüllerden nerden bulabilirim ? bulurum diyen varsa tam turuncu olarak 6-7 çift alırım

emrah.style

Kayıtlı Üye
parkları değiştircem bende sarı yada turuncu hangi renk tam oalrak bilmiyorum ama bikaç araçta gördüm gayet güzeldi

ERK_RS

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sinyalleri parka sabitlemek için gereken çift duy ampül ve duyları falan artık her ne oluyosa elimde var fakat sinyal bölmemiz cok ufak oldugu için sabit yanan sinyal bir süre sonra pleksi malzemeyi eritir diye takmak istemiyorum.. bazı arkadaşlarımız park ampüllerinin yerine turuncu ampüller kullanıyorlar ve güzel bir görüntü cıkıyor ortaya.. ben bu ampüllerden nerden bulabilirim ? bulurum diyen varsa tam turuncu olarak 6-7 çift alırım
dogukan nasil yani; simdi parklari sinyallere baglatsak pleksi malzeme erir mi?? :rolleyes:
bende senin bahsettigin sekilde parklarda turuncu ampul var ama memnun degilim.. sinyalleri yaptirmak lazim.

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
bende sinyalleri baglıcam yanları ve ön ledli stopları parklara ama iki duyy almalısın dedi arkadaş alıp gidecem yarın da şimdi senin dedign gibi sinyal ampülleri eritirse stobu bi anlamı kalmaz onadamı ampül almak gerek

freesezar

Kayıtlı Üye
turuncu parklardan heryerde 1,5 2 tl arası bulabilirsin fakat bende kullanıyorum biraz kırmızımsı yanıyo sarısını bulamadım sinyalleri yap bnece

mtahakorkmaz

Kayıtlı Üye
ben parklarda turuncu kullanıyorum özellikle xenon eşliğinde çok güzel görüntüsü var ama dounun dediğin ön sinyali sabitlemek aynı zamanda sinyal verildiğindede çalışması leonlarda bu işlem kolay gibi geliyor ama hala yapamadım erzurumda onu yapacak usta yok malesef kendi çabamla zor bela kapı altına led döşedim sinyal işinide bu hafta sonu halletmeye çalışıcam inş.

douu

Kayıtlı Üye
Normal sinyal ampulünün çift duy olanı var bende ama sinyal bölmesi cok küçük oldugundan sürekli yanacak ampul o kısmı eritebilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt