Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

amerikan sinyal

Konu, 'Arıyorum' kısmında douu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. douu

douu SCW Üyesi

384
    7
    18
    arkadaşlar sinyalleri parka sabitlemek için gereken çift duy ampül ve duyları falan artık her ne oluyosa elimde var fakat sinyal bölmemiz cok ufak oldugu için sabit yanan sinyal bir süre sonra pleksi malzemeyi eritir diye takmak istemiyorum.. bazı arkadaşlarımız park ampüllerinin yerine turuncu ampüller kullanıyorlar ve güzel bir görüntü cıkıyor ortaya.. ben bu ampüllerden nerden bulabilirim ? bulurum diyen varsa tam turuncu olarak 6-7 çift alırım

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    elektrikçilerin hepsinde vardır

3. emrah.style

emrah.style SCW Üyesi

397
    4
    18
    parkları değiştircem bende sarı yada turuncu hangi renk tam oalrak bilmiyorum ama bikaç araçta gördüm gayet güzeldi

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    turuncu muhteşem ötesi duruyor...

5. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    dogukan nasil yani; simdi parklari sinyallere baglatsak pleksi malzeme erir mi?? :rolleyes:
    bende senin bahsettigin sekilde parklarda turuncu ampul var ama memnun degilim.. sinyalleri yaptirmak lazim.

6. Berkay Kuzey

Berkay Kuzey SCW Üyesi

238
    26
    28
    bende sinyalleri baglıcam yanları ve ön ledli stopları parklara ama iki duyy almalısın dedi arkadaş alıp gidecem yarın da şimdi senin dedign gibi sinyal ampülleri eritirse stobu bi anlamı kalmaz onadamı ampül almak gerek

7. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    turuncu parklardan heryerde 1,5 2 tl arası bulabilirsin fakat bende kullanıyorum biraz kırmızımsı yanıyo sarısını bulamadım sinyalleri yap bnece

8. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    ben parklarda turuncu kullanıyorum özellikle xenon eşliğinde çok güzel görüntüsü var ama dounun dediğin ön sinyali sabitlemek aynı zamanda sinyal verildiğindede çalışması leonlarda bu işlem kolay gibi geliyor ama hala yapamadım erzurumda onu yapacak usta yok malesef kendi çabamla zor bela kapı altına led döşedim sinyal işinide bu hafta sonu halletmeye çalışıcam inş.

9. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    Turuncu olmali kesinlikle.

10. douu

douu SCW Üyesi

384
    7
    18
    Normal sinyal ampulünün çift duy olanı var bende ama sinyal bölmesi cok küçük oldugundan sürekli yanacak ampul o kısmı eritebilir..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş