Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amerikan sinyal modülü

aykutx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar taktıran var mı nedir nasıl bişedir sadece ışık mı yanıyor anlayamadım tam olayını. Bilgisi olan paylaşabilir mi ?
Teşekkürler.

Tamponlara sol ve sağ çamurluk tarafına elektrik bağlantısı ile yapılıyor.Türkiye'de şık durduğu için yapılıyor ancak asıl amacı yandan gelen araçların dikkatini çekebilmek, görünür olmak.

Ben 2 hafta önce aldım amerikan park modülü diye geçiyor adı. Ön farların içindeki sinyallere bağladım. Parkları açtığınızda sinyaller kısık yanıyor sinyal verdiğinizde çoğalarak yanıp sönüyor. Memnunum şimdilik sıkıntısı yok içinden şeması çıktı kendim bağladım. Biraz ısınıyor onun da nedeni içinde bulunan taş direnç. Bu tamponlara takılan sinyallere de bağlayabilirsiniz tabı zevk.

auris imde vardı..son zamanlarda baya yaygınlaştı asıl amacı denıldığı gıbı yandan gelen araçlarında dıkkatını çekebilmek aslında ama çoğunluk aksesuar amaçlı takıyor :)

Sizin bahsettiğiniz tamponları delıp mını cooper tarzı takılanlar ise bence orjınal durmuyor pıyasadakılerın cogunda led var onlarda bı garıp yanıyor. eger kı borusandan alırım orjınal mını cooperlar da olanlardan takarım dersenız guzel olabılır.

tamponu delip de takılanlar uzaktan ıyı duruyor fakat yakından bakılınca hiç de hoş durmuyor çunku tamponu düzgün kesemiyorlar sadece sinyale takılan moduller war parklarla birlikte yakıyor sinyali onlar güzel hatta ben de taktırmayı düşünüyorummm

Murat kardesim dedigin sinyale takilan modulle ilgili bir resim vs paylasabilirmisin acaba?

Geri
Üst Alt