Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amerikan Parkları Ekrandan Kapatma (VAG)

gündüz ledi olarak kodlamak daha mantıklı . seat leon fr larda amarican parkları spor mod da çalıştırıyorum diğer modlarda normal olarak çalışıyor

Peki style donanımda direk gündüz ledlerine bağlanacak ve ekrandan açılıp kapanacak şekilde kodlama yapabilir misiniz ?

Ekranda gündüz ledleri açıp kapama var benim,gündüz ledlerini ekrandan kapatınca amerikanlarda kapanıyor fakat farlar yanarken gündüz ledleri kapalı olmasına rağmen amerikanlar açılıyor.. yanii kapalı olması durumda dahi gece amerikanlar açık.. @KİREÇ @LKTN @AtaYaşar59 @NeXuS

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekranda gündüz ledleri açıp kapama var benim,gündüz ledlerini ekrandan kapatınca amerikanlarda kapanıyor fakat farlar yanarken gündüz ledleri kapalı olmasına rağmen amerikanlar açılıyor.. yanii kapalı olması durumda dahi gece amerikanlar açık.. @KİREÇ @LKTN @AtaYaşar59 @NeXuS

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşte o farlar yandığında amerikanların da yanma olayı biraz ilginç. Sanırım farlarla ilgili bir kodlamada eksik var. Küçük bir kodlamayla o da düzeltilir diye düşünüyorum.

YAPARIZBUYRUN GELİN DENİYELİM

Fırsat bulduğumda uğramaya çalışırım. Valla ekrandan kapanmayı stabil olarak yapabilirsek çok güzel olacak.

İşte o farlar yandığında amerikanların da yanma olayı biraz ilginç. Sanırım farlarla ilgili bir kodlamada eksik var. Küçük bir kodlamayla o da düzeltilir diye düşünüyorum.

Fırsat bulduğumda uğramaya çalışırım. Valla ekrandan kapanmayı stabil olarak yapabilirsek çok güzel olacak.
aynen onuda deneye deenye öğrenicez elbet...

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
@NeXuS nazım abi denedik mi bu olayı hiç Trakyada...
Muratım gündüz ledleri ile amerikanpark beraber yanıyor style donanımda. @sebilmihge ninde dediği gibi onda aktif şu anda. teyp ekranından gündüz farlarını kapattığında hepsi kapanıyor.
amerikanpark hep yansın olabilir. ama farları açınca amerikanpark sönsün denemedim. olmaz diye birşey yok
@AtaYaşar59 gelsin deneyelim ;)
yaşarım senin araçta hiç kodlama filan yokmu ya seni nasıl es geçmişiz ?

Muratım gündüz ledleri ile amerikanpark beraber yanıyor style donanımda. @sebilmihge ninde dediği gibi onda aktif şu anda. teyp ekranından gündüz farlarını kapattığında hepsi kapanıyor.
amerikanpark hep yansın olabilir. ama farları açınca amerikanpark sönsün denemedim. olmaz diye birşey yok
@AtaYaşar59 gelsin deneyelim ;)
yaşarım senin araçta hiç kodlama filan yokmu ya seni nasıl es geçmişiz ?
aynen abi denemeden olmaz :D

Geri
Üst Alt