Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amerikan Parkları Ekrandan Kapatma (VAG)

@AtaYaşar59 yokus kalkış var zaten aracinizda :) Vag kodlaması ile yokuş kalkış ne yapmak istiyorsunuz ayariyla felanmi oynanıyor?Yağmurda camların kapanması yanlis hatırlamıyorsam 2013 sonrası iptal edilmiş.
aynen. yağmurda kapanma ne kadar istesekte olmuyor. benim araçtada çalışmıyor. leonlardada denedim izin vermiyor.

vallha nazım abi kobay olurum ama uzak olduğum ıcın gelene kadar beklemek gerekicek :D benim araçtada her türlü oynayabilirsin :D yani açıkçası lazım olan, farlar yanınca amerikanın sönmesi, böylece muayenedede sıkıncı cıkarmaz bu... @NeXuS
farlar yanınca amerikan sönsün şeklinde ben kullanıyorum şu an.
ayarlanabiliyor yani . bi sıkıntı yok o konuda.

Müsaitken bakalım abi aynayı silmek istiyorum bide yokuş kalkış yağmurda camların kapanması falan yapabiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ne zamanlar müsait olduğunu bilmediğim için bişey diyemiyorum. yağmurda cam kapama hariç ayarlarız geri kalanını.
birde ön ve arka lambalarda yani her ışık için ne tür bir fantazi istediğine karar vereceksin. herşey her türlü yakılıp söndürülebiliyor. onunla ilgili bir hayal kur gerçekleştirmeye çalışalım ;)

ne zamanlar müsait olduğunu bilmediğim için bişey diyemiyorum. yağmurda cam kapama hariç ayarlarız geri kalanını.
birde ön ve arka lambalarda yani her ışık için ne tür bir fantazi istediğine karar vereceksin. herşey her türlü yakılıp söndürülebiliyor. onunla ilgili bir hayal kur gerçekleştirmeye çalışalım ;)

Aynalara ulaşabiliyor musunuz ? Oradaki ledleri amerikan yapma şansımız var mı ? Geçen bir scirocco da gördüm. Ayna sinyalleri amerikan tarzı yanıyordu.

Amerikanları ayarlayabilmek için arka sis lambasının iptal olması gerek diyordunuz. O sorunu çözebildiniz mi ?

Aynalara ulaşabiliyor musunuz ? Oradaki ledleri amerikan yapma şansımız var mı ? Geçen bir scirocco da gördüm. Ayna sinyalleri amerikan tarzı yanıyordu.

Amerikanları ayarlayabilmek için arka sis lambasının iptal olması gerek diyordunuz. O sorunu çözebildiniz mi ?
ayna için ayrı kanal yok. ön ve arka sinyalleri kapatsak bile onlar kendi başına yanıyor. serseri gibiler :)
ben sinyallerle beraber değilde farklı yansın istedim ama olmadı.
bazı araçlarda kullanılan amerikan modülü kullanarak yapabilirsiniz. modülü kapı içine koyarsınız.

amerikanları arka sis lambası ile birlikte yanar kodlayıp arka sis lambasınıda kapatırsak olur. ama fedakarlık gerekiyor. arka sis lambası olmayacak. yada sürekli yanar. arka sis lambasının sürekli yanması trafikte arkanızdan gelenin gözünü alır. hoş olmaz.
en güzeli normalde yanan amerikanların farlar açılınca kapanması bence ;):)

ayna için ayrı kanal yok. ön ve arka sinyalleri kapatsak bile onlar kendi başına yanıyor. serseri gibiler :)
ben sinyallerle beraber değilde farklı yansın istedim ama olmadı.
bazı araçlarda kullanılan amerikan modülü kullanarak yapabilirsiniz. modülü kapı içine koyarsınız.

amerikanları arka sis lambası ile birlikte yanar kodlayıp arka sis lambasınıda kapatırsak olur. ama fedakarlık gerekiyor. arka sis lambası olmayacak. yada sürekli yanar. arka sis lambasının sürekli yanması trafikte arkanızdan gelenin gözünü alır. hoş olmaz.
en güzeli normalde yanan amerikanların farlar açılınca kapanması bence ;):)

Her türlü sıkıntı. Neden kolaylık sağlamamışlar acaba :S Eğer açma kapatma işini ekrandan kontrol edebileceksek, sizin dediğiniz gibi farlar yandığında amerikanların sönmesi en mantıklısı görünüyor. Peki ayak aydınlatmaya bağladığımızda kapılar açıldığında aydınlatmayla birlikte sinyallerin yanmasını önleyebiliyor muyuz ? Ayak aydınlatmasında kapı açılıp kapandığında amerikanların yanmasını engelleyebilirsek o şekilde de kapatıp açabiliriz ekrandan...

aynen. yağmurda kapanma ne kadar istesekte olmuyor. benim araçtada çalışmıyor. leonlardada denedim izin vermiyor.
Abi beyinci apo da yapmıyor camların kapanma olayını
Beyin kabul etse de sıkıntı çıkarıyormul
Yanımda soranlara öyle söyledi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Abi beyinci apo da yapmıyor camların kapanma olayını
Beyin kabul etse de sıkıntı çıkarıyormul
Yanımda soranlara öyle söyledi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender elektronikteki kişi 2016 larda aktif değil ama ben yine de açıyorum dedi. Kapattırsam mı acaba ?

amerikan parkı sadece gündüz farına ayarlarsanız sadece 0 konumunda yanar diğer konumlarda yanmaz, o zaman menüden gündüz farını kapatınca amerikanlarda söner, ayrıca amerikan parkı muayenede dert etmenize gerek yok. arka sislere amerikan yaptığınızda ön sislerde sürekli yanmak zorunda kalacak, onun yerine ön sislerle birlikte amerikan yapmak daha mantıklı, park sis gezmek isteyenler için uygun. hem sisi kapattığınız zaman amerikan kapanacaktır. amerikanları menüden kapatılma konusu yeni bi olay değil baya eskiye dayanıyor ama o kodlar uygulandığında sinyallerin titrek yanma gibi durumu oluşuyor, sanırım çakışmaya, sebebiyet veriyor

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Her türlü sıkıntı. Neden kolaylık sağlamamışlar acaba :S Eğer açma kapatma işini ekrandan kontrol edebileceksek, sizin dediğiniz gibi farlar yandığında amerikanların sönmesi en mantıklısı görünüyor. Peki ayak aydınlatmaya bağladığımızda kapılar açıldığında aydınlatmayla birlikte sinyallerin yanmasını önleyebiliyor muyuz ? Ayak aydınlatmasında kapı açılıp kapandığında amerikanların yanmasını engelleyebilirsek o şekilde de kapatıp açabiliriz ekrandan...
ayak aydınlatmaya bağlamayı denedim. hatta içeriden %lik ayarı ile süper olur diye ilk aklıma gelen oydu. ama olmadı istediğim gibi.

Geri
Üst Alt