Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amerikan Parkları Ekrandan Kapatma (VAG)

ayak aydınlatmaya bağlamayı denedim. hatta içeriden %lik ayarı ile süper olur diye ilk aklıma gelen oydu. ama olmadı istediğim gibi.

Şu an için yapacak başka bir alternatif yok sanırım. 2019' a kadar zamanı var muayenin. Ama biliyorum ki hem üşengeçlikten hem de fırsat bulamamktan o amerikanları kapatamadan muayeneye gidicem :D O yüzden uğraşmak istemiyorum :D

Şu an için yapacak başka bir alternatif yok sanırım. 2019' a kadar zamanı var muayenin. Ama biliyorum ki hem üşengeçlikten hem de fırsat bulamamktan o amerikanları kapatamadan muayeneye gidicem :D O yüzden uğraşmak istemiyorum :D
Farlar açılınca ve gündüz farı kapatılınca kapatmaya ayarlanıyor. Muayenede gündüz farını kapatınca sıkıntı olmaz

Samsung'tan gönderildi...

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
vag gizli özelliklerden mi açılıyor amerikan parklar ben konuyu hıc bılmıyorum bende yaptırmak istedigim için soruyorum

vag gizli özelliklerden mi açılıyor amerikan parklar ben konuyu hıc bılmıyorum bende yaptırmak istedigim için soruyorum
Evet vag kablosuyla açılıyor

Samsung'tan gönderildi...
[doublepost=1482862266,1482250724][/doublepost]
ayrıca içeriden % lik ayarlanabiliyor. ister sıfır ister 80 ister 100 ;)

Kapı ambiyanslarına ekleyen görmüştüm ekrandan ayarlanabiliyor ayak aydınlatmasından daha mantıklı gibi

Geri
Üst Alt