Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amerikan park

ilker_ismail

Kayıtlı Üye
Aslında başdan güzel durduğunu düşünüyodum ama baktıkca çok yoğun bi turunculuk olduğunu düşünmeye başladım ve kafam karıştı sizce brinden birini sökmelimiym sökülcek olan sizce sinyallerdekilermi parlardakilermi olmalı yoksa bu şekilde yola dewam mı dersiniz

p1000551k.jpg
p1000550j.jpg

fikirlerniz bnm için önemli Şimdiden teşekkür ederm

bence parkları hepten iptal et çünkü istediğin şey amerikan park olayı oldugu için sadece parkları turuncu bıraksan yetmez sana ama sadece sinyaller park görevi gördüğünde hem istediğin olur hemde abartı olmaz

Aslında başdan güzel durduğunu düşünüyodum ama baktıkca çok yoğun bi turunculuk olduğunu düşünmeye başladım ve kafam karıştı sizce brinden birini sökmelimiym sökülcek olan sizce sinyallerdekilermi parlardakilermi olmalı yoksa bu şekilde yola dewam mı dersiniz

p1000551k.jpg
p1000550j.jpg

fikirlerniz bnm için önemli Şimdiden teşekkür ederm

dostum bende aynı senın yaptığın ıslemlerı yaptırdım ıkı gun sonra hosuma gıtmemeye basladı ve sınyalerı kapattırdım parklar turuncu gayet gusel oldu sadece turuncu park ve beyaz sislerle cok gusel oluyoo.

parkların beyaz olması gerekir bence de hasan abiye kesinlikle katılıyorum +1

Geri
Üst Alt