Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amerikan park yardım

avrupa yakasında ismail usta var git oraya azizin arkadaşıyım de gereken yardımı yapar ampülde var onda

adres : florya aydın üniversitesini geç aras kargo var onun hemen yanından binanın altına girilen sanayi sitesi var gir ordan sağdan en son dükkan simay elektirik

tel : 0535 934 34 66 ismail usta

Dursun bey konu hakkında gereklı yardımı yapardı ancak !! yakacagın yakıt parasına avrupa yakasında kı yerde yaptırırsın herhalde !!! sımdıden hayırlı olsun

şu işi vag-comdan halleden kimse yokmu yol yordam gösterecek :( uğraşmayalım duyla muyla git gelle

vagcomla açılıyorsa bu özellikleri 40tl açan arkadaşım var isterseniz numarasını verebilirim

şu işi vag-comdan halleden kimse yokmu yol yordam gösterecek :( uğraşmayalım duyla muyla git gelle
ben vagcom ile yaptım hemde sinyal verdiğinizde normal şekilde yanıp sönüyor ama hem parklar hem sinyaller açık kalıyor onun için güzel durmadı

vagcomla açılıyorsa bu özellikleri 40tl açan arkadaşım var isterseniz numarasını verebilirim

kablom var o yüzden ben sadece kodlamayı bilmek istiyorum onu da vermez herhalde :)

ben vagcom ile yaptım hemde sinyal verdiğinizde normal şekilde yanıp sönüyor ama hem parklar hem sinyaller açık kalıyor onun için güzel durmadı

evet onu bende denedim çamurluk sinyallerim açık kaldı ama sonra ekranda ampul arıza ışığı verdi bütün kodlamaları eski haline getirmeme rağmen arıza ışığını söndüremedim :(

yok ben ön taraftakileri açtım bak resmini koyayım istesem arkadakileri ve çamurluktakileri de açabilirdim hem arıza ışığıda vermedi
nf1shg.jpg

30j69eq.jpg

avrupa yakasında ismail usta var git oraya azizin arkadaşıyım de gereken yardımı yapar ampülde var onda

adres : florya aydın üniversitesini geç aras kargo var onun hemen yanından binanın altına girilen sanayi sitesi var gir ordan sağdan en son dükkan simay elektirik

tel : 0535 934 34 66 ismail usta

+1903... 10 dk da 40 liraya yaptırabilirsin.

yok ben ön taraftakileri açtım bak resmini koyayım istesem arkadakileri ve çamurluktakileri de açabilirdim hem arıza ışığıda vermedi

bence güzel olmuş kodlamasını verirsen bende deneyeyim zaten benim parklar farlar gece gündüz açık o yüzden problem olmaz

ya benim değil vagcom ilker bilim nickli ilker arkadaşımın ondan alıp bakarım sana özelden yollarım

Geri
Üst Alt