Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amerikan park yardım

highkaan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sonunda cupra tampon aldım almadanda yaptırmak istemiyodum nihayet yaptırabilicem artık.amerkan park denilen olayı yani kısıklarda ön sinyallerin yanması olayını nasıl yaptırmalıyım.parkları açınca sinyaller yanıcak,normal parklar nolcak?bi de sinyal verince nolcak?bi de uzunları açınca nolcak tavsiyelerinizi bekliyorum :rolleyes:

tamponlarınız hayırlı olsun kaan abi direk dursun ustaya yönlendirelim xenon,park lambası vs gibi hertürlü sorunu sorup halledebileceğin birisidir :D

dursun usta : 05339655857

çift duyulu ampul takılıyor boylece hem sabıt yanıyor hemde sınyal verıyor

Dursunun yanındayım Kaan..Gelirse hallederiz diyor :) Gülsuyu köprüsünün ilerisinde işyeri..

Hasan abi benimde işi sorabilirmisin arabamın üstüne projektör takacaktı 4 tane..

tamponlarınız hayırlı olsun kaan abi direk dursun ustaya yönlendirelim xenon,park lambası vs gibi hertürlü sorunu sorup halledebileceğin birisidir :D

dursun usta : 05339655857

Dursunun yanındayım Kaan..Gelirse hallederiz diyor :) Gülsuyu köprüsünün ilerisinde işyeri..

erhancım çok teşekkür ederim.dursun usta anadolu yakasında bana çok ters kalıyo.avrupa yakasında birisi olsa ne güzel olurdu :)

dursun usta değil yahu, adam lisans eğitimi alıyor ne ustası ayıp oluyor ama :D:D:D

Geri
Üst Alt