AMERİKAN PARK LAMBASI VE GARANTİ | Sayfa 2 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

AMERİKAN PARK LAMBASI VE GARANTİ

Konu, 'Tuning' kısmında FATSALI tarafından paylaşıldı.

1. recep22

recep22
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    18
    MerhabA salih bende 2015 ibiza style var 1.4 atmosferık bu araca american park oluyormu dur acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. salih21

salih21
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Yanlış hatırlamıyorsam oluyor ama açılırsa muayeneden geçmiyor onun için ben açtırtmadım bilginiz olsun

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

3. AdeM59

AdeM59 Trakya Bölge Sorumlusu

Beğenileri:
    1.259
    Ödül Puanları:
    113
    Vag-com araca vcds programı sayasinde vag kablosu ile obd soketi üzerinden vag grubu araçlarda kodlama,arıza tespiti ve silmeye vs. yarayan diagnostic yazılımdır.

Yani bu kablo ile aracınızın desteklediği ancak aktif olmayan özellikleri aktif hale getirebilirsiniz.(her araçta aynı özellik desteklenmeyebilir tabi )

Sizin aracınız için örnek verirsek;
    -Amerikan park
    -Kadran selamlama
    -uzunlarla birlikte sislerinde selektör yapması yada sis farları açık kullanıyorsanız selektörde sis farlarının sönmesi (ikisinden biri seçilir)
    -Kumandadan kapıları kitleyince aynaların kapanması (içeriden tuş ile kapatılabilen motorlu katlanır aynalarda geçerli) gibi bazı özellikleri açılabilir.

Trakya'dan gönderildi..

Bunu beğendi. KİREÇ bunu beğendi.
  4. emrekesal

emrekesal
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ender elektronik var maltepe de, daha yeni açtırdım özellikleri, amerikan parkta açılıyor ibiza’larda

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfayı Paylaş