Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amerıkan park yardım

yakışıyor fakat a.parklarada ceza kesiyorlar bilginiz olsun

Galiba benimkine yaparken aküden destek almışlardı ve arıza ışığı yanmadı.

arkadaslar aranızda bırcok yaptıran arkadas vardır goruslerınızı almak ıstedım aracıma amerıkan park dusunuyorum ıkı farklı yolla yapılıyormus bırısı modul dıgerı cıft duy seklınde

modulde arıza lambası yaktgı soylenıyor
cıft duyda yuvayı erttıgı soylenıyor
yapanlar hangı yontemle yaptıklarını ve ne kadr suredır kullandıklarını ve fıkırlerını yazablırlermı sımdıden cevap veren herkeze tesekkur ederım

Evet burak ben ayarlı ve ayarsız iki modülüde denedim arıza ışığı yakıyor ve titreme yapıyor bu çift flamanlı olan lambalardan denemedik ama elektirikçi arkadaş bir ihtimal belki olur diyor.

Evet burak ben ayarlı ve ayarsız iki modülüde denedim arıza ışığı yakıyor ve titreme yapıyor bu çift flamanlı olan lambalardan denemedik ama elektirikçi arkadaş bir ihtimal belki olur diyor.

yanı sende hala amerıkan parsızsın aslında arıza ısıgı yaksa ne olurkı araya dırenc atmak lazım sanırım

arıza ışığı yansa belki bir şey olmaz ama göze hoş gelmiyor işte herhalde amerikan parksız bineceğiz gibi.

Hadi hyrlisi ozmn aslnda duygu kafenin orda bir adam var o hallder hberin olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt