Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

amerıkan park yardım

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar aranızda bırcok yaptıran arkadas vardır goruslerınızı almak ıstedım aracıma amerıkan park dusunuyorum ıkı farklı yolla yapılıyormus bırısı modul dıgerı cıft duy seklınde

modulde arıza lambası yaktgı soylenıyor
cıft duyda yuvayı erttıgı soylenıyor
yapanlar hangı yontemle yaptıklarını ve ne kadr suredır kullandıklarını ve fıkırlerını yazablırlermı sımdıden cevap veren herkeze tesekkur ederım

Araca cidden çok yakışıyor. Eğer duy yakma problemi varsa kesinlikle çift duy yaptırmayın. Diğerinde arıza ışığı yansın. Ama sanki ben forumda o işi çözen arıza lambasını yaktırmayan var diye hatırlıyorum.

Burak işine karışmak gibi olmasın ama bu amerikan parkların modası geçti bence ya...

Ben yaklaşık 1 senedir çift duyla kullanıyorum Philips marka hiç bir sorun yaşamadım.Hatta bazılarında lamba hatası verme falan oluyormuş ama bende sorun olmadı.Erime olayını ilk sizden duyuyorum sürekli parklar yanık kullanırım ama öyle fazla ısındığına hiç şahit olmadım.

İsterseniz fotoda atabilirim ?

parklara turuncu ampul tak 2sinide istemiyorsan olsun bitsin

modül kullandım hiç sıkıtı cıkmadı hatta araştırı sana ayarlı modüller var ısık şiddetini ayarlıyorsun iptal ede biliyorsun muayene gidince sökmek zorunda kalmıyorsun

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt