Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amblem boyama

Bendede mat siyah kaplama var cok düzgün yapamiyolar falcatayi kaçırıyorlar illaki parlak kısmı görünüyor azda olsa.Wolksvagenin kaplama şeklinde stickerlari var logonun ustune gore kesilmiş şekilde seatin varmı arastiricam bulursam link atarim :)

8d25587135e5c942bf53fb91833e5e63.jpg

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu tarz boyama işini sprey boya ile hallersiniz o kısım hariç her yeri iyice gazete ile kapatın istediğiniz renk boyanır

Bendede mat siyah kaplama var cok düzgün yapamiyolar falcatayi kaçırıyorlar illaki parlak kısmı görünüyor azda olsa.Wolksvagenin kaplama şeklinde stickerlari var logonun ustune gore kesilmiş şekilde seatin varmı arastiricam bulursam link atarim :)

USB ile Reklamcılara logoyu götür boyutlarını söyle ona göre çıkartıyorlar :D

Siz yaptırmışsınız sanırım boyutları nedir paylaşır mısınız?

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Folyolarimi soktum bugün plasti dip siparişi verdim haftasonu uygulama yaparsam resimleri atarim.Youtube'ta ornek videolar var süper oluyor :)

Bu işlerde ben plastidip öneriyorum. Hiç folyo ile kaplama yapmadım gerçi...
Bir kaç farklı kutu kullandım. Ben mavi kutulu olan plastidipi öneririm alacak olan arkadaşlara. O daha sağlammış gibi geldi bana...
Arabanın arka ve ön tamponunu ayrıca ön amblemi boyadım mat siyaha.
Aynaları da boyamıştım ama aynalar da basınçlı su geldi mi atmalar olmuştu.
Ön tamponda da zamanla sürtmelerden dolayı aşınmalar oluyor ancak 2 saniye de rötuş ile bunu düzeltebiliyorsunuz.
Bence gidip folyo yaptırıp dünya paralar vermeye gerek yok. En son bir kutusu 39 lira civarıydı dipin...
2 dakka kendiniz halledin...

plasti diple yada folyo ile istediğinizi yapabilirsiniz. koruma amaçlı ise kabulüm ancak görsel olarak diyorsanız orj. taraftarıyım.

tabi ki zevkler ve renkler..

Geri
Üst Alt