Ambians Işığı,Yardım... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ambians Işığı,Yardım...

ivtec27

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kapılardaki ambians ışığım sürekli kırmızı yanıyor her modda kırmızı bunu tekrar eski haline nasıl getiririz sadece sport modda kırmızı olmasını nasıl sağlayabiliriz. Yardım Edin Lütfen Vag Com ile uğraşırken böyle oldu eski haline getiremiyorum...

memet_one

VİP Üye
Administrator
Arkadaşlar kapılardaki ambians ışığım sürekli kırmızı yanıyor her modda kırmızı bunu tekrar eski haline nasıl getiririz sadece sport modda kırmızı olmasını nasıl sağlayabiliriz. Yardım Edin Lütfen Vag Com ile uğraşırken böyle oldu eski haline getiremiyorum...
Daha önce yedek aldın mı araç özelliklerini yada ambiyans aydınlatma değiştirme kodlarını bir kontrol et öyle geriye alma şansın olabilir yoksa vagcom ile ilgili arkadaşlarım yardımcı olurlar

m_oslu

Kayıtlı Üye
araçlar farklı muhtemelen kanallar da farklıdır, vcds programının yüklü olduğu yerde vcds klasörü içinde debuh diye bir klasör olmalı, orada CodingLog.TXT diye bir dosya olmalı, yaptığın işlemlerin öncesi ve sonrası diye kayıt tutuyor bu dosya, bizdeki program böyle. umarım seninkide öyledir ve işin görülür