Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amatör Fotoğrafçılık

ben kamerayı alırken hayyamla garantili makina arasında 150 TL fark vardı eee aliyele garantili aldım 5 taksit :)

550D nin su an fiyatı 1700 civarı kitlensle bildiğim kadarıyla..iyi fiyata almışsınız..Biraz makineye alışın lens ihtiyaçlarınız doğsun o zaman konuşuruz yine spot mu garantilimi tercih olmalı :D

hayırlı olsun bu arada makineniz..

Serbay nereden aldın sen????ben de hemen alayım oradan...

Bir de kaldır şu fotoğrafları yaaaaaaaaaa......

vatan bilgisayardan aldım.. alacaksan eğer ben özel indirim alıyorum... 1839 TL ye aldım sanada ayarlarız 5 taksit ama world karta :) diğer kartlara farklı olabilir biraz

Arkadaşlar 1400 TL ye Nikon D5000 buldum.Ne dersiniz?Alayım mı??Sıfır makine.Garantisi vs. herşeyi mevcut....

d5000 ın AF motoru lenslerının uzerınde body uzerınde degıl,sonradan alıcagın lenslerın ya auto focus ozellıgınden mahrum olcak ya da pahalı pahalı lensler almak zorunda kalcaksın.ıkıncı elde d90 flan kovalasan daha ıyı olur eger ıllakı nıkon alcaksan ama benım tercıgım suan 550d den yana olur

Geri
Üst Alt