Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amatör Fotoğrafçılık

D5000 yada yeni model d3100 alabilirsin 2.el e girme derim sıfır al kafan rahat olsun D5000 ve D3100 işini görür rahatlıkla... şimdilik 18-55 devam edersin ancak kit olarak aldığında az bi farkla yanında 70-300 gibi zoom lensi de veerebiliyolar böylece iki lens uzun süre seni idare eder ben oyumu nikondan yanaa kullanıyorum D3000 kullanıyorum çok memnunum ancak D5000de hala gözüm var çok güzel bi makina....

Saturnde Canon 500D body 18-55 lens ve buna ek olarak 70-300 lens canta vs 1800TL falandi bi ara aklinda olsun

Süleyman bende 2 hafta önce tam profesyonele nihayet geçiş yaptım. Ondaki zevk hiçbir şeyde yok. Fakat lenslerde pahalı. Mesela ben geçen hafta orjinal garantili canon 18-200 IS lens aldım 1,319 TL tuttu. Tam profesyonel makinalara birde lens ihtiyaç duyuluyor genelde. Arkadaşların dediği gibi 450D düşünebilirsin. Ben 550d almıştım

Saturnde Canon 500D body 18-55 lens ve buna ek olarak 70-300 lens canta vs 1800TL falandi bi ara aklinda olsun

Ahmet abi forumlarda nedense 500D kimse tavsiye etmiyor sebebini tam bilmiyorum incelerken bir kaç kişiden öyle yorumlar gelmişti.. Biraz isteğin artsın diye foto koyuyorum amatör çekimci olarak :D

ndk21f.jpg

a0icr4.jpg

ur69g.jpg

500d yı suan para sıkıntı degılse bende tercıh etmem serbay 550d var hatta 600d var suan ama makınanın eksık b yonu yok

Nikon D3100 kullanıyorum çok memnunum.Kit lensi 18-55 . Bende 18-200 de var.Çok güzel bir makina özellikleri de gayet iyi....Fiyat olarak ta senin bütçene uygun...

nıkon d3000 lerde AF motoru lensın uzerınde oldugu ıcın lenslerı pahalı aynı durum d31000 ıcın de gecerlı,500 lıraya lens almak varken 1000 lıraya lens almak cok gereksız ıs.d5000 bu kafılenın ağa babasıdır ondada af motoru yoktur govdede.makına secımı yaparken dıkkat edılecek unsurlardan bırıdır lenslerle olan uyumluluk

Hayyamda biyerle 600D 18-135 lensli 2600TL ye 6 taksit anlaştım şimdi tek şey uygun K.Kartı bulmak kaldı:)

ne olursa olsun garantili ürün tavsiye etmem fiyat farkı cok fazla spotla...body belki ama lenste ikinci el tercih etmeni tavsiye ederim..makine yerine lense para harcaman daha mantıklı ki fotoğraftaki kalitede lens daha etkin

ben kamerayı alırken hayyamla garantili makina arasında 150 TL fark vardı eee aliyele garantili aldım 5 taksit :)

Geri
Üst Alt