Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amasya gİdİŞ gelİŞ hk bİlgİ

taner1905

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar yarın ilk kez leonumu zorlu kış şartlarında uzun yolda deniyecem sanırım. yarın sabah amasyaya yolculuk var. sizden bazı bilgiler istiyeceğim bu güzergahta olan arkadaşlar yol durumu hakkında (karlı, yağmurlu gibi) ve varsa amasyadan arkadaşlar şehirdeki kışlık durumla ilgili bilgi verebilirmi?

Merhaba öncelikle. İşinize karışmak istemem ama kar yağışı yarın hem anadoluda hemde marmarada şiddetli bir şekilde yağmaya başlayacak diye okuyoruz. Keşke erteleme şansınız olsaydı ?

Kar tecrübeniz varsa ve zincirde olursa sıkıntı yaşamazsınız.
Geçen hafta bir arkadaşım Tokat'a gitti yolların açık olduğunu ama sabah saatlerinde yer yer buzlanma olduğunu söylemişti.

xx

erteleme şansı sıfır arkadaşım. yani mecburen gidecem. kar tecrübem evet var çok araba kullandım. ama sen dikkatli olsanda karşındaki kişi faktörüde var. yani acelemde yok yavaş yavaş git gel yaparım. sabahta çok erken çıkmıycam yola saat 9 gibi yolda olucam buzlanma falanda o kadar kalmamış olucak yani.

Allah yolunu açık etsin..ayrıca sağlam bir çeki halatı kuru yiyecek ve su mutlak bulundur..depoyu yazmıyorum bile

ben amasya merzıfon da yasıyorum yollar acık oyle ahım sahım yokus rampa yok vırajlar sert degıl zorlancagınızı sanmıyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt