Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aman Allah'ım Ne Hale Gelmiş Leon...

Tabi zevk meselesi, isteyen istedigi gibi yapar arabasını ama bence hiç gerek yoktu böyle bişeye :)

bende mi bi gariplik var bilmiyorum ama bence o kadarda kötü değil, çok daha rezaletlerini gördüm. ama o tespihi bi aksesuarmış gibi niye resmini çekip (2tane hemde) koymuş oraya ona bende bi anlam veremedim.

bende mi bi gariplik var bilmiyorum ama bence o kadarda kötü değil, çok daha rezaletlerini gördüm. ama o tespihi bi aksesuarmış gibi niye resmini çekip (2tane hemde) koymuş oraya ona bende bi anlam veremedim.

O zaman sende bir gariplik var Hakan abi :D :D :D

not: Tamamen espri amaçlı :)

---------- Post added at 03:29 ---------- Previous post was at 03:21 ----------

Arabasının arkasına adam etnik kimliğini niye yazma gereği duymuş onu bir türlü anlıyamadım.

kııroooooooo
bu arabanın hali ne allah aşkına:):)

Adam doğru yazmış emsalsiz ne diyim zevk meselesi yapana da alana da hayırlı olsun inşallah.....

Çokta kötü değil ya jantlar daha güzel olabilirdi :)

bişey sorcam ön tampon je design diil mi :) ama vurmuşmu ya da kendimi yapmış tamponu anlamadım .

Geri
Üst Alt