Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amörtisöt hk-

Selam arkadaşlar,

Benim bir sorum olacak,cordobasının amortüseri cok sert oldugunu düşününüp buna mudahale eden var mı ?

• Yapılan Varsa ne işlem yaptırdı ne tutarda ?
  • ses azaldımı ?
  • verilen para alınan işlem sonrası değer mi?
  • memnun kalındı mı?
  • performans etkiledi mi?
Sert değilde, gereğinden fazla yumuşak olduğunu düşünüyorum, yoldaki mazgallara veya tümseklere biraz hızlı girdiğimde kut diye vurması çok rahatsız ediyor. İşe giderken aynı güzergahta arkadaşların arabasıyla gittiğimde cordobamın süspansiyonu yumuşak ve konforsuz kalıyor. Bugün 2009 astra ile geldik bozuk yolda araba sarsıntıyı çok hissettirmiyor sarsıntı lastikle amortisör arasında kalıyor, cordobada sarsıntı gögüste hissediliyor. Lastikle yayla bu soruna çare arıyoruz ön amortisörleri değiştiren hiç yokmu tecrübesini bizimle paylaşsın? Normal sayılacak çukurlarda cordobadan kut sesi gelmesi çok canımı sıkıyor, rezilde oluyorum çok yavaşlamak gerekiyor. Nasıl çözeriz bu işi?

maras kardeşim bizim olarlarda bir değim vardır dogru soyleyene hay ağzını yiyim derler :)
Benim kast ettiğim durum bu aynı durum tamamen hem fikiriz sanırım ne uygun çözum arabayı degıstırmek :)

Geri
Üst Alt