Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alttan gelen ses ve titreme

hasanaco

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim sürücü bölümündeki pedal setlerinin ordan gelen ses beni deli ediyor.ayağıma zemine koyduğum zaman acayip bir titreme geliyor..servise gittim ama adamlar ses gelmiyor size öle gelmiş deyip gönderdiler.ama ses günden güne artıyor.bunun için sizce ne yapmalıyım..

katalizör olabilir lift'e kaldırıp baktırmanda fayda var

katalizörden olsa başka ne gibi durumlar meydana gelir cezmi abi...

aracın gidişini olumsuz etkiler sökersen aradaki farkı anlarsın.fakat işinin ehli bir kaç yere göster

bence gevşeyen vs. bi vida falandır.. :)

bugün sanayiye gittim emin olmak için test sürüşü yaptık usta sonra lifte kaldırdı baktı hiç bir sorun olmadığını söledi.sadece leonlarda olan kronik sorunlardan biri dedi.ses izolosyonundan kaynaklanıyor dedi.için rahat olsun dedi...:)

bazen ön panelin radyatörün vs. tümseklerde tırtıklarda çıkardığı ses de ön takım sorunuymuş gibi de gelebiliyo kulağa.. :)

Geri
Üst Alt