Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Alternatif kol dayama..

yasarmars

Kayıtlı Üye
malum birçok araç kullanıcısın ihtiyaç duyduğu fakat gerek tedarik durumu gerekse fiyatından dolayı alınamayan kol dayama nın bende eksikliğini çok hissedenlerdenim. fakat 250-300 tl gibi fiyat olunca biraz düşünüyor insan.(bazı arkadaşlar 500-600 tl den bahsediyor).onun yerine geçenlerde ışıkta beklerken bir leon kullanıcısın kol dayama yerine bazı mobilyacılarda satılan içerisi dolgulu, yumşak top kullandığını gördüm. bilenler vardır belki.bende istikbal den gittim aldım. fiyatı 15 tl. :) çeşitli renk ve desenleri de var.ben aracım beyaz olduğu için kırmızı-beyaz aldım.orjinal değil ama kullanış olaraktan baya iş görüyor:). kol dayama almak isteyipte alamayan arkadaşlara bir fikir olması adına sizlerle paylaşmak istedim.

fikir güzel cok canın sıkıldı trafikde cıkar top oynarız yokyok fikir güzelll

teşşekkürler arkadaşlar. ben severek kullanıyorum.umarım sizinde işinizi görür.

Ben de bazen pet şişe falan koyuyorum ama bu top kadar elbetteki konforlu olmaz :) Gayet güzel olmuş.

Geri
Üst Alt