Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alteacılar arkadaşların yardımına ihtiyaç var

yetkılı servıste trıger+devırdaım pompası+v kayısı+antıfırız+havalandırma motorunun temızlenıp yaglanması+polen fılıtresı + garantısı = 438 tl tutdu sanayıye gıderken dusunun derım..... sanayıde 1 hafta garantı var :D

yetkılı servıste trıger+devırdaım pompası+v kayısı+antıfırız+havalandırma motorunun temızlenıp yaglanması+polen fılıtresı + garantısı = 438 tl tutdu sanayıye gıderken dusunun derım..... sanayıde 1 hafta garantı var :D

MRB; hocam bu servis nerede ki? ben arabayı istanbuldan aldım,gelirken izmit keleşler e uğradım,sadece triger e 400 civarı bi rakam dediler. bu söylediğin işlere göre bu rakam servis için çok uygun;işçilik de dahil ise bedava... hangi servis ise söyleyiver bi mahsuru yoksa?...

MRB; hocam bu servis nerede ki? ben arabayı istanbuldan aldım,gelirken izmit keleşler e uğradım,sadece triger e 400 civarı bi rakam dediler. bu söylediğin işlere göre bu rakam servis için çok uygun;işçilik de dahil ise bedava... hangi servis ise söyleyiver bi mahsuru yoksa?...
IZMIR SEAT-MBU yetkılı servısı. gazıemır karabaglar arasında cevre yoluna yakın... bu yazdıklarımın hepsıne ıscılık dahıl para verdım.

güzel fiyat bence de..

Geri
Üst Alt