Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

altea

araç 2004 modelse değişmiştir muhakkak ama ne zaman değişti yıldan mı yoksa kmdenmi hangi tarihte bunları sorgulatman lazım burda biri bişey desede sana yardımı olmaz... yetkili serviste değişmişse bi baktır ne zaman olduğuna olmadı özelde değişmişse sahibini ara sor o sana bilgi nversin...

eyw yarın bi bakalım ne çıkacak
peki ne kadara patlar bu iş bana

aracın Golf FSİ şasisi taşıdğını söyledi bi usta ne kadar doğrudur bilmiyorum... ''sanırım'' sitenin tek altea cısı olarak ben seninle yakinen ilgilenmeye çalışıcam hoş geldin...

:) hoşbulduk
araç nasıl kullanım rahatlık mekanik
ne zamandır sende aracın
çokmu soru sordum yaw :D

ben aracı kazalı almama ve ufak tefek sorunları olmasına rağmen çok memnunum... mekanik olarak şu zamana kadar hiç başımı ağrıtmadı... gerçi ustam 85 000 de bu arabalarda bişi çıkmaz diyo... ben aracı 26 baharında 2. el olarak aldım ... rahatlık oldukça iyi güvenlik mükemmel diyebilirim...

süper daha önce 2004 megane II DYNAMIQUE pack tech. +pack exe. 1.5 DCİ 80 BG full megane vardı 195000 de sattım Sanırım biraz donanımdan sıkıntı yaşıcam gibi görünüyor

süper daha önce 2004 megane II DYNAMIQUE pack tech. +pack exe. 1.5 DCİ 80 BG full megane vardı 195000 de sattım Sanırım biraz donanımdan sıkıntı yaşıcam gibi görünüyor

Altea 1.6 güzel araçtır evet donanım olarak referance eksileri olsada araca kullandıkça keyif alacağınızdan eminim....:eek:key:

galiba berbat
aslında bugün denedim baya bi zorladım fena değil

ben çok kez isteyerek yada istemeyerek denedim en ufak bi korku vermedi yol tutuşu bana... referance olduğu için donanımda biraz eksiklik yaşayabilirsiniz ama meganı özleteceğini hiç sanmıyorum ;)

Geri
Üst Alt