Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALTEA XL Orta Konsol ve Bagajdaki 12 Volt Çıkış

leoon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aşağıdaki resimde orta konsolda ve bagajda bulunan 12 Volt çıkışı kullanım alanı tam olarak nedir ve nasıl kullanacağım. Media Player cihazı almayı düşünüyorum aracın tavanındaki monitörden film izlemek için Bu tür cihazların adaptör girişlerine araçtaki bu girişten yararlanıla bilir mi tam olarak napmak lazım bilgi ve deneyimi olan akadaşlar peylaşırsa sevinirim.l
12v.JPG :(

Ekli dosyalar

• 12v.JPG
    12v.JPG
    6.4 KB · Görüntüleme: 3
forum kuralları gereği öncelikle üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtırsanız daha fazla yardım alabilirsiniz..

Levent Umarım olmuştur. Bu detayı nasıl atladım acemilik. :=))

olmazmı abi sorun yok..:eek:key: şimdi gelelim sormuş olduğun soruya..

orta konsolda ve bagaj kısmında görmüş olduğun o 12V luk girişler normalde çakmak girişi diye tabir ettiğimiz 12V enerji veren girişlerdir... yani 12V ile çalışabilecek ve uyumlu girişi olan tüm elektronik cihazlar çalışabilir.. örneğin telefon şarj aletleri, navigasyon cihazı şarj aleti veya oto buzdolapları v.s için konulmuştur.. kısacası araç için uyumlu tüm cihazları bu girişleri sayesinde çalıştırabilirsin.. umarım yardımcı olabilmişimdir.. aklına takılan sorular olursa elimizden geldiğince cevaplarız abii. tekrardan hoşgeldin keyifli forumlar... ayrıca eğer anadolu yakasında ikamet ediyorsan bugün maltepe sahilde buluşmamız var gelebilirsen bekleriz... alttaki linkten ulaşabilirsin konuya :eek:key:

http://www.seatclubworld.com/organi...cuma-bulusmalari-5514/index58.html#post361190

Çok teşekkür ederim Levent Evet Anadolu yakasındayım ama şu an iş gereği maalesef Sakaryadayım umarım bir sonraki sefer aranızda olurum. Davetin için ayrıca teşekkür ederim.

bende bunlardan 3 tane var arkadakine 220volt çevirici aldım bütün uzun yolculuklarımda laptop ve buzdolabımı ayrıca ön taraftada cep telefonumu şarj edebiliyorum. çeviriciyi bagaja koydum bir tanede 3lü fiş aldım bir tanede minibar tarzı buzdolabı almıştım onu kullandım. yanlız sakın aracı çalıştırmaddan çeviriciyi kullanmayın yoksa aküyü 1 saatte bitiriyor.

Merhaba. Buzdolabı için tavsiyeleriniz nelerdir? Ben de araştırıyorum.

Geri
Üst Alt