Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALTEA XL KAR PERFORMANSI( espli ve espsiz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar Lütfen Konuyu Daha Fazla Uzatmayalım Ve Birbirimizi kırmıyalım Burası Büyük Bir Aile, Bazen kızgınlıklar bazen üzüntüler yaşanır ama biz herşeyimizi paylaşırız bu davranış bize yakışmıyor. İki taraf için de hiç bir şey demiyorum ama bu şekilde olmaması gerekirdi.

ben suanda tarafsız bır gozle yorum yapıyorum gerekırse benıde uzaklastırın..serhan arkadasımız gereksız sınırlenmıs burda bıraz haksız ama sayın kurtbil siz bu forumuın moderatorusunuz tartısmaları uzatacagına konuyu kıtleyıp orada nokta koymanız gerekli vede dalga gecer gıbı sen tatılı hak ettın dıyıp uzaklastırma vermek bence yakısmayan bır durum. ben ne sızı tanırım nede serhan ı.. taraf tutmuyorum rahatsızlıgımı belırtıyorum.

konuyu sorgulama halıne getırmesın kımse,arabayla alakalı bsyler yazıcak olanlar ıcın acık kalcaktır.

arkadaslar kımse canı yargılamasın bu karar canın bıreysel aldıgı bır karar oldugunu dusunmuyorum bu kararı yonetım almıştır bence yargılayan sorgulayan yonetımı ve bu kadar verılen emegı sorgular....Konuyu fazla uzatmayalım

Arkadaşlar konuyu Cezmi abi inceleyecektir. Bu süreçte kimse yorum yapmasın, ceza vermesin.

Ceza kaldırıldı şimdilik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt