Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALTEA XL KAR PERFORMANSI( espli ve espsiz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manuelleri bilmiyorum ama DSG şanzımanda mevcut..

defransiyelmi var arabada. arkadan itişlimi leon. defransiyeli nerde kullanıyorlarki leonda?

önden çekişli TCS ile birlikte kullanıyor ani manevrada dış tekere torku daha fazla veriyor mesela..
40kmh altındaydım aniden sokağa girdim devreye girdi

saka yapıyosun dımı esp yı anlatıyorsun arabada dıfransıyel mı var dıyosun,araba neyle aksları yonetıyor pekı kranka mı baglı dırek ?

arkadaşım defransiyel dediğin olaayın bir şafta ihtiyacı var nerde bu arabanın şaftı bana sölermisin.

arkadaşlar XDS (Elektronik Diferansiyel Kilidi) olarak geçiyor..leon katalogunu inceleyin derim

arkadaşım defransiyel dediğin olaayın bir şafta ihtiyacı var nerde bu arabanın şaftı bana sölermisin.

allahallah saftsız dıfransıyel olmuyor yanı :) cupra2 dekı kılıtlı dıfransıyel yada a3 1.8 t lerdekı kılıtlı dıfransıyellerı ne oluyor arkadan ıtıslı o zaman bu mantıkla bu arabalar yada boyle b ozellıklerı yok :)

allahallah saftsız dıfransıyel olmuyor yanı :) cupra2 dekı kılıtlı dıfransıyel yada a3 1.8 t lerdekı kılıtlı dıfransıyellerı ne oluyor arkadan ıtıslı o zaman bu mantıkla bu arabalar yada boyle b ozellıklerı yok :)

arkadaşım bana defransiyeli anlatırmısın lutfen.

bana sormana gerek yok ehlıyetı alırken motorun parcalarına cok calısmamıssın,sınava hazırlık kıtabını acıp calısabılırsın yada google yazabılrısın ama sana kolaylık yapım ben lınk koyım :)
http://www.bilgiustam.com/diferansiyel-nedir-nasil-calisir/

sen dıfransıyelı saftsız bsy olarak goryosunda acaba kendı onden ceker arabanda nasıl b aktarma var zannedıyorsun onu anlamadım ben :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt