Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea xl için bu anteni aldım

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba arabanın antenine uyuz oluyordum. sahibinden.comda gezinirken tamamen tesaduf eseri bu anteni buldum. linkteki anteni istedim adamda gönderdi. ancak alt gövde yokmuş sadece ust taraftaki 5cmlik ufak çubuk varmış. alt gövde universal. hepsine uyuyormuş. almanya fabikanın gönderdiği pakette neu beetle neu golf yazıyor. e bizim antenlerde onlarla aşşa yukarı aynı. hafta sonu servise gidip taktıracam. zorlamak istemiyorum anteni. çunku sıkmasını açtığında anten içeri dışarı oynuyor fakat çıkmıyor. benim arabaya uymazsa kardeşim sercanın puntosunda deneyecem.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...passat-icin-5cm-lik-kisa-anten-36003433/detay

Hayırlı olsun bende çok istiyorum bu antenlerden bi uğraşamadım şu işle orjinali yan keskiyle kestim canavar gibi çekiyo hemde kısaldı :)

Hayırlı olsun bende çok istiyorum bu antenlerden bi uğraşamadım şu işle orjinali yan keskiyle kestim canavar gibi çekiyo hemde kısaldı :)

valla benim arabaya olmadı bende kardeşimin fiat punto evosuna taktım cuk oturdu. arabaya spoiler takmıştık. bagajı açınca anten spoilere çarpıyordu bagaj kapağını tam açamıyorduk şimdi rahat oldu bir sıkıntı kalmadı:D

hayırlısı olsun kardeşim takılmış halini görmek isteriz :) shark anten hoş duruyor ama ne kadar sağlıklı bilinmiyor sonuçta tavan dan sökülen bir parça içerinin su alma ihtimali nedir ne değildir bilinmiyor bu arada resmi bekliyoruz :)

hayırlısı olsun kardeşim takılmış halini görmek isteriz :) shark anten hoş duruyor ama ne kadar sağlıklı bilinmiyor sonuçta tavan dan sökülen bir parça içerinin su alma ihtimali nedir ne değildir bilinmiyor bu arada resmi bekliyoruz :)

kanka shark değil 5 cm uzunluğunda piano black çubuk antenin kökunu sökmuyorsun.

Hımmm Mantıklı gibi geldi ama ne biliyim sen bir resimleri koyda bakalım. Aslında tam shark istiyorum ben ama işte sıkıntılı bir durum olduğu için ne yapacağım konusun da kararsısız. Sonuçta anten kökü sökülecek alt kısmının iyi silikonlanması üst kısımdan su girişinin iyicene engellemesi gerekli yoksa tavan açısından büyük sıkıntılar yaşanabilir

Geri
Üst Alt