Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea xl Bagaj Bölmesi

savas_adem

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar. Altea xl lerin bagajini bolumlendiren bir urun var.Bildiginiz bagaj alt kismi gizli bir cekmece gibi oluyor. Ancak bu urunu aradigimda netten pek bulamadim. Bu parcayla alakali bilginiz var mi? Nereden bulabiliriz?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir foto buldum arkadaşlar. Step üstündeki kapak gibi daha var. arasıda çekmece gibi kalıyor. Hatta üste gelen kapak kısmı katlanabilir oluyor bu resimde oyle değil ama örnek olması adına gönderdim.935ae542476013c45184b30621a0c067.jpg

Onunda uzerinde o tarz bir kapak oluyor. Stepne kapagi ile diger kapak arasi guzel ufak kullanisli bir alan oluyor. Bagajida kesinlikle rahatsiz etmiyor

o zaman yukardaki resimde 11 nolu parça :) çekiyorsun alt tarafta yukarı kalan tarafta kullanım alanı oluşur.senın bahsettiğin şey inan ne altea xl ktalogunda var ne de yedek parça kısmında.ilginç bi parça rast gelmedi dostum
[doublepost=1453900120,1453895759][/doublepost]
Onunda uzerinde o tarz bir kapak oluyor. Stepne kapagi ile diger kapak arasi guzel ufak kullanisli bir alan oluyor. Bagajida kesinlikle rahatsiz etmiyor

uluslararası tüm altea xl aksesuar ve parça kataloglarına göz attım maalesef dediğiniz şeye rast gelmedim.sanırım her araca uygulanabilen unıversal parçadır

Geri
Üst Alt