Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Altea xl 1.6 tdı style

öncelikle dilekleriniz için çok teşekkur ederim mustafa bey. yanlış hatırlamıyorsam 47000tlye mal olmuştu. 2010 model arabam. ben daha öncede seatın 3 modelini daha kullandım. leon ve alteada standart 6 hava yastığı vardır. 8 veya 10 gibi bir rakamlı hava yastığı grubu bu markada hiç gelmedi. ne istediğinize bağlı. herhangi örenmek istediğiniz birşey varsa bana numaranızı özel mesaj ile gönderin sizi arıyayım yardımcı olayım.

1.6 TDI 105 PS

EURO 5 avrupa emisyon normunda motor

şehir için klima açık iken 7-7.5 / kapalıyken 5.6-6

şehir dışı klima açık iken 5.1-6.1 / kapalıyken 3.3-4 litre mazot yakan commonrail dizel motor teknolojisi.

1.6 lt motor 250 nm tork

aracın deposu: 65lt

ortalama şehir içi menzili:850km

ortalama şehir dişi menzilli: 1400km olarak ölçtum.

sahibinden de falan aramıştım da özelliklerde yazıyolardı 8-10 hava yastığı onlar opsiyonel özelliklerden eklemişlerdir herhalde.
bende de focus trend tdci araç var. benimkine göre özellik olarak daha dolu tabi. benimki 1,6 109 ps 240 nm. yakıt değerleri çok yakın, ayrıca aracın biraz daha yüksek ve geniş olması çok güzel.
Allah herkese gönlüne göre versin.

Rahmetli Babamın 2.0 tdı dsg passatı vardı 2 sene kullandık birkere stop ettiğini bilmem, otomatik arabanın stop ettiğini ilk defa duyuyorum.

Rahmetli Babamın 2.0 tdı dsg passatı vardı 2 sene kullandık birkere stop ettiğini bilmem, otomatik arabanın stop ettiğini ilk defa duyuyorum.

evet bazı araçlarda oluyor bu. bende anlamış değilim. ama şöyle birşeyden bahsediliyor yeni dsg şanzımanda otomatikleştirilmiş manuel şanzımanmış. burda da bahsi geçmişti. fiat grandepunto ve bravo ile opel astralarda kullanılan easy tronic ve dualogic denen şanzımanlardan sanırım. bende anlamamıştım. abimee leon 1.6 tdı almıştık onun leonu denedim ve sebebini buldum vitesi hareket konumuna aldığınız zaman freni bıraktığınızda arabada bir atılım oluyor biri sanki yavaş yavaş debriyajdan ayağını çekiyormuş gibi o anda sanırım ani şekilde gaza asıldığınızda stop ediyor. bende olmadı denemek istemedim. arabayı sıfır bayiiden alıp gelmişti. bişey olursa diye yapmak istemedim. ama muhtemelen o anlarda stop ediyor diye duşunmekten kendimi alamıyorum. he başka bir sebep veya aracın veya şanzımanın programıyla alakalı bir sıkıntısıda olabilir demekten kendimi alamıcam.

merhaba arkadaşlar
yeni bir seat altea xl 1.6 Tdi DSG aldım ancak 80km üzerinde çok yol ve rüzgar sesi bir uğultu şeklinde aracın içinde hissediliyor çözümü var mı yardımlarınızı bekliyorum

öncelikli olarak forumda uylerimiz bölumunde kendinizi tanıtırmısınız.

araç için ise ilk defa böyle bir şikayet duydum altea xlden. aracınızın jantlarının ebadı nedir birde lastikleriniz ne markadır.

merhaba arkadaşlar
yeni bir seat altea xl 1.6 Tdi DSG aldım ancak 80km üzerinde çok yol ve rüzgar sesi bir uğultu şeklinde aracın içinde hissediliyor çözümü var mı yardımlarınızı bekliyorum

uyeler bolumunde tanıtırmısınız kendınızı

Geri
Üst Alt